Ohlasy 2014

Pane Jardo,
Vaše Škola osobnostního rozvoje mi ukázala cestu, jak hledat i na negativních věcech pozitivní stránku v pracovním i osobním životě. Oceňuji velké vědomosti a zkušenosti Vás coby lektora a trenéra.

Dagmar Rozehnalová
manažer


Pane Jardo,
nevím na jak dlouho, ale malinko jsem začal uvažovat o setrvání ve firmě.Možnost jít za lepším se totiž nabízí a dodnes jsem byl na 70% rozhodnut odejít. Po Vašich seminářích však vidím světlo na konci tunelu.

Tomáš Adámek
technik


Pane Jardo,
děkuji za ochotu sdílet a předávat nabyté zkušenosti a nezaujatý a odborný výklad.

Radomil Kaigr
mistr


Pane Jardo,
veškerá témata, která byla na škole osobnostního rozvoje Vámi probírána, jsou dobrá pro můj další osobní rozvoj jak po pracovní stránce a také v mém soukromém životě. Děkuji za Vaši otevřenost a vstřícnost. Jen tak dál, patří Vám můj velký dík.

Jaroslav Šturala
mistr


Vážený pane Pávku,
chodil jsem na Vaše semináře rád a doufám, že se na podobné akci ještě setkáme. Mnoho věcí se dá využít v soukromém i pracovním životě, je třeba si stanovit priority. Děkuji Vám.

Zbyněk Lux
vedoucí TPV


13.5.2014

Pane Jardo, na Vašem semináři se mi líbilo projednávání situace v naší firmě a že bylo řečeno, jak by se situace mohla zlepšit. Děkuji. Jste dobrý člověk.

Stanislav Gurian
předák


Vážený pane Pávku,
líbilo se mi, že uvádíte konkrétní příklady ze života a z práce. Moc dobře se posloucháte. Moc děkuji.

Radek Dědič
dělník


Pane Jardo,
jednoduše může říct, že jste frajer. Bylo to příjemné a doufám, že nám to všem ve firmě pomůže. Děkuji a na shledanou.

Jan Polášek
předák


Vážený pane Pávku,
nejvíce mne oslovilo vyprávění Vašich životních zkušeností, vyprávění příhod ze života. Vaše vyjadřování je velice osobité. Máte velmi upřímné jednání a velkou zkušenost.

Josef Vališ
dělník


Pane Jardo,
na semináři jste se mi líbil vy a jídlo. Guláš byl dobrý a vy jste super chlap.

Vítězslav Kolbánek
dělník


12.5.2014

Pane Jardo,
oceňuji časově přesný přístup, zamyšlení nad dotazy, střízlivé a efektivní uvažování, sdělení empirických zkušeností, doplnění semináře o příběhy ze života.

Tomáš Pospíšil PC
manažer


Vážený pane Pávku,
na semináři Vaši Školy osobnostního rozvoje se mi nejvíce líbí praktický trénink, systematičnost v řízení projektu a Váš přístup. Stojím si za tím, co jsem napsal ve vzkazu na semináři z

5.5.2014.

František Konečný
manažer


Vážený pane Pávku,
učíte nás správně pracovat v týmu. Šiřte dál Vaši pozitivní energii! Děkuji za perfektní presentaci a pozitivní impulsy.

Patrik Janda
manažer


Vážený pane Jardo,
fascinuje mne, jak umíte dávat odpovědi na naše otázky a umíte na tyto odpovědi aplikovat příklady ze života a ze své praxe. Těším se na příští seminář.

Karolína Saňková
HR manažer


Vážený pane Pávku,
děkuji za pozitivní náhled na život a pracovní morálku. Skvělá práce.

Aleš Spáčil
HR manažer


7.5.2014

Pane Jardo,
líbil se mi váš způsob výuky, jste velmi výřečný a máte pozitivní a dobrý přístup ke školeným. Děkuji

Ivana Vašutová
dělnice


Pán Jardo,
škoda, že sa z toho nič nestane, oči to vidí, uši to slyší, ústa mlčí. Stěvelký odborník a človek na svom míste.

Pavol Kurtulík
robotník


Pane Jardo,
děkuji za brilantní rozbor a upřímné zjištění, kde se nachází naše firma. Jako lektor jste OK, jako člověj jste velmi pozitivní.

Lubomír Kočíp
dělník


Pane Jardo,
oceňuji vaši upřímnost a chápání naši situace ve firmě. Díky za zajímavé povídání a příběhy ze života. Byl jste úplně v pohodě.

Pavel Halašta
předák


Pane Jardo,
děkuji za obsažný a výstižný výklad, pozdravujte ode mne paní Mročkovou. Je vidět, že víte, o čem mluvíte a umíte definovat pravý stav věcí

Radek Malý
předák


Pane Jardo,
škoda, že neděláte manažera v naší firmě, protože víte, o čem mluvíte. Děkuji za hezký výklad.

Oto Zučík
dělník


Vážený pane Pávku,
děkuji za jedno z nejlepších školení, co jsem kdy měla.

Pavlína Meková
předačka


6.5.2014

Vážený pane Pávku,
líbí se mi Váš otevřený přístup k problémům. Nebojíte se pojmenovat situace a problémy takové, jaké jsou. Šlo o první setkání s Vámi, tedy jsem čekala zajímavé informace a ty se mi dostaly.

Iva Mročková
majitelka


Pane Pávku,
líbí se mi profesionalita, se kterou pracujete a jasná a srozumitelná řešení problémů. Vaše vystoupení bylo pro mne přínosem.

Vojtěch Mroček
majitel


5.5.2014

Pane Jardo,
oslovujete mne svoji pozitivní osobností lektora, vašim přístupem, vystupováním a zejména Vašimi zkušenostmi z praxe. Tuhle práci neměňte a zůstaňte v ní co nejdéle, bo Vám sedí.

František Konečný
manažer Vážený pane Pávku,
nejvíce se mi líbí na Vašich seminářích rozebírání situací přehlednou formou a formou historek a příkladů. Také oceňuji dobrý pozitivní přístup vás coby lektora k účastníkům semináře.

Jarmila Strnadová
hlavní účetní


Pane Pávku,
na Vašich seminářích se mi líbí praktické příklady, moderování pozitivní diskuse, pozitivní atmosféra a Vaše nekonečně pozitivní energie a styl, v jakém semináře vedete. Děkuji.

Lucie Dohnalová
manažer