Zážitkové aktivity

Spojte příjemné s užitečným a uspořádejte své firemní vzdělávání v krásném prostředí Hrubého Jeseníku, v hotelu Holzberg v Suché Rudné. Nabízíme Vám možnost obohatit vzdělávací programy o novou dimenzi zážitkových aktivit. Informace o hotelu naleznete na webových stránkách www.holzberg-jeseniky.cz.

Ochutnejte netradiční pobyt ve volné přírodě

Průvodce a instruktora Vám bude dělat Ing. Jaroslav Pávek, který praktické ukázky toho, jak si to užít a zároveň přežít v přírodě, doplní o poutavé vyprávění ze svých cest do divokých míst Číny, Tibetu, Kyrgyzstánu a Nepálu včetně videoprojekce.

Vyzkoušejte bosý životní styl – chůzi naboso

Můžete aktivně podpořit své zdraví a na vlastní kůži si vyzkoušet chůzi naboso po loukách a pláních v bezprostředním okolí hotelu Holzberg. Jedná se o několikakilometrové okruhy pokosených zatravněných pásů s krásnými vyhlídkami do okolí. Podmínkou pro uskutečnění je příznivé počasí.
Nejen v rámci této aktivity můžete navštívit rodinnou farmu „U Stromovouse“ a ochutnat z nabídky jejich domácích výrobků – vynikající kozí a kravské sýry, mléko, máslo, skvělý tvaroh, jogurt a další výrobky. Více informací naleznete na www.farma-u-stromovouse.webnode.cz