Ohlasy 2014

Vážený pane Jardo,
byl to nejtěžší seminář z pohledu psychiky. Jsem rád, že to mám za sebou. Je to velmi poučné a je velmi poučné se vidět na kameře. Snad mi to pomůže v dalším růstu. Těším se na další seminář Školy osobnostního rozvoje.

Marek Sokol
mistr


Vážený pane Jardo,
nejvíce oceňuji na Vašich seminářích zkušenosti lektora s danými tématy. Na dnešním semináři mne nejvíce zasáhlo vyjádření sama sebe před kamerou, zpětná vazba, ohodnocení lektora. Jen tak dál.

Radim Fajmon
mistr


11.4.2014

Pane Jardo,
moc se mi líbí vyprávění z osobních, pracovních a životních zkušeností. Velmi pěkný a zároveň přínosný seminář. Použitelný v praxi.

Petr Stanislav
mistr


Vážený pane Jardo,
na tomto semináři mne zaujalo veškeré Vaše vyprávění. Jak vyprávění ze života, tak vyprávění z práce. Hlavně na téma manipulace. Děkuji.

Anna Mairingerová
mistr


Pane Jardo,
líbí se mi Vaše zkušenosti, rozebírání chování a povahy lidí a prcovních a životních situací. Jako lektor máte z čeho čerpat a líbí se mi, že hlavně mluvíte ze svých zkušeností a ne z učebnice.

Romana Pavlíková
mistr


Vážený pane,
Vaše semináře se mi líbí, protože je vše ze života, osobních a pracovních zkušeností. Oceňuji způsob a podání výkladu plně záživný a inspirující. Děkuji

Jan Jašek
mistr


10.4.2014

Pane Jardo,
nejvíce oceňuji přístup a kolektivní spolupráci na všech proběhlých seminářích Školy osobnostního rozvoje I. Věřím v další spolupráci s Vámi a velice ráda absolvuji Školu osobnostního rozvoje II. Děkuji.

Anna Kelnarová
mistrová


Pane Pávku,
moc se mi líbí Vaše práce, coby práce lektora a styl kolektivní spolupráce všech spolupracovníků. Přeji si, aby školení s Vámi pokračovala v dalších seminářích Školy osobnostního rozvoje II. Opravdu velice zajímavé, záživné, poučné a hlavně praktické podání výuky.

Lenka Benešová
mistr


Pane Pávku,
neuvěřitelně pozitivní energie Vás coby lektora. Jednoduchost presentace s vypíchnutím důležitých informací. Pokračujte prosím v tom, co a jak děláte.Spoustě lidí to přinese informace a pomoc ve svém profesním i osobním životě.

Stanislav Zaoral
mistr


Pane Pávku,
nejvíce se mi líbí Vaše praktické rady, jak se bránit stresu a syndromu vyhoření. Vaše školení jsou skvěle presentována a pro mě hodně přínosná. Je vidět, že jste všechno skutečně odžil a je to z Vaší praxe a života.

Lukáš Nedvídek
mistr


Vážený pane Jardo,
zažila jsem už mnoho seminářů a mnoho školení, ale vy dominujete jako lektor, který umí dobře presentovat a hlavně ví, co říká, nemá nic nacvičené, nic naučení, nic nastudované, vše je z praxe a ze života. Moc si přeji, aby pokračovalo školení v druhé řadě Školy osobnostního rozvoje. Doufám, že nám to firma umožní.

Petra Klimková
mistr


Pane Jardo,
oceňuji individuální přístup a profesionální výklad ko každému odvětví pro vybrané problematiky. Děkuji za výborné rady do osobního i pracovního života.

Jaroslav Křenek
vedoucí údržby


4.4.2014

Vážený pane Jardo,
líbí se mi praktické pojetí Vašich seminářů. Hlavně mne oslovilo, jak komunikovat s určitými osobnostními typy. Díky Vašim radám jsem pochopil, jak řešit komunikaci se svými šéfy.

Ondřej Hlaváček
dělník


Pane Jardo,
oceňuji Váš kladný a výstižný výklad. Otevřel jste mi cestu k dalšímu efektnějšímu přístupu ke své práci. Přeji Vám, ať vydržíte ve své otevřenosti.

Mila Daniš
předák


Pane Pávku,
přeji Vám hodně úspěchů a spoustu dalších seminářů v podobě praktického stylu jako tento. Konečně seminář, kterému jsem rozuměl, v podání normálního člověka, který ví, co je to živit se rukama.

Marcel Konvalina
předák


2.4.2014

Vážený pane Pávku,
Vaše semináře jsou opravdu o věcech, které se ve firmách dějí. Váš výklad je život sám. Děkuji za seminář, který přispěl i k mému zamyšlení.

David Cihlář
předák


Pane Pávku,
líbí se mi Váš přístup k výuce a oslovuje mne i obsah semináře. Moje hodnocení – palec vzhůru.

Jaromír Velikovský
předák


Pane Pávku,
oceňuji Váš učební styl a osobitý přístup a přednes. Váš seminář přispěl k novým informacím pro mne, jako pro zaměstnance dělníka a zároveň předáka – řídícího pracovníka. Moc se mi líbí přístup a komunikace lektora směrem k účastníkům semináře.

Jiří Seidl
předák


Pane Pávku, Váš seminář Motivace pracovníků dělnických profesí mne oslovil, bo byl ze života. Tak to ve firmách chodí. Děkuji Vám.

Jan Stiborský
předák 29.3.2014

Vážený pane Jardo,
děkuji za velmi efektivně provedené dvoudenní školení. Fascinuje mne obrovské množství praktických příkladů, které dokážete dát. Děkuji Vám za celou firmu.

Martina Přibylová
HR manager


Vážený pane Pávku,
byl bych velmi rád, kdyby naše firma pokračovala v seminářích s Vámi v podobě školení ve velmi ryzí a praktické podobě. Umíte dávat srozumitelné a praktické příklady k tématu a máte velké zkušenosti.

Radim Weinlich
vrchní mistr


Vážený pane Jardo,
velmi se mi líbí lidskost, přirozenost a Vaše velké praktické zkušenosti. Jste skutečně odborník svého oboru a dokážete velmi charismaticky popsat situace. Děkuji

Josef Bezděk
mistr


25.3.2014

Vážený pane Jardo,
opět se mi líbil celý Váš seminář. Stejně jako všechny ostatní. Úžasný, dynamický výklad ze života. Využití kamerového záznamu a zhlédnutí sebe sama při presentaci – vím, co zlepšit. Děkuji za úžasné hodiny plné nových poznatků a zejména metod, které se mi osvědčily v praxi. Jsem velmi ráda, že semináře s Vámi stále pokračují, neboť poznávám sebe sama a co je lepší, než se v sobě vyznat a umět to využít. Velice děkuji.

Kamila Seiplová
mistrová


Pane Jardo,
velmi se mi líbí Váš osobitý a svérázný přístup a úžasný kvalitní výklad. Nejvíce se mi líbilo, že se člověk mohl vidět na vlastní oči, jak vystupuje – hovoří. Děkuji

Tomáš Knapl
mistr


Pane Jardo,
děkuji za Váš přístup – profesionála. Moc mne oslovuje Vaše dynamická práce prostřednictvím týmové spolupráce. Řeknu to jedním slovem – SUPER.

Tomáš Matušík
mistr