Ohlasy 2014

Pane Jardo,
opět perfektní projev, máte neuvěřitelnou schopnost odpovídat naprosto jasně a konkrétně na jakoukoliv otázku a používáte příběhy a příměry na to, abyste osvětlil jednotlivé principy. Děkuji.

Marek Kašpar
mistr


30.9.2014

Pane Pávku,
máte velmi pozitivně osobitý přístup k zadaným tématům – tzn. velmi profesionální, praktický a lidský. Nejvíce se mi líbí názorné ukázky toho, jak se tady v Česku a v této fabrice dělají různé systémy ve srovnání se zahraničními firmami. Ať se Vám daří.

Heřman Piekarczyk
mistr


Vážený pane Pávku,
opět pozitivní naladění semináře a příklady ze života a praxe. Vše OK. Pokračujte v podobném duchu. Jste velice vstřícný a bezprostřední člověk. Děkuji.

Zdeněk Hradil
mistr


27.9.2014

Pane Jardo,
fascinuje mne, jak umíte uvádět teorii do praxe na konkrétních příkladech z výroby. Moc se mi také líbí neformální přístup a nehodnocení uváděných zkutečností a nemoralizování – pouze konstatování, jaké jsou možné způsoby řešení. Perfektní práce, děkuji.

Miloš Zahrádka
mistr


Zdravím Vás pane Pávku,
na Vašich seminářích nejvíce oceňuji a závidím 🙂 Vaši schopnost pojmenovat jasně a bez omáčky jakýkoliv problém a nabídnout řešení. I na tomto semináři se jasně podařilo nadefinovat jedno z nejdůležitějších úskalí ve firmě – ustrnutí ve fázi analýzy. Děkuji.

Martina Přibylová
personalistka


Pane Pávku,
jste borec. Přesvědčivé vystupování lektora, osobní zkušenost kombinovaná s pracovní zkušeností. Považuji si Vašeho přístupu ke všem zúčastněným a cením si Vašeho pozitivního myšlení, které dodává energii všem na semináři i v práci. Děkuji.

Jana Krmelová
mistr


25.9.2014

Pane Jardo,
opět otevřenost a fér jednání. Opět seminář proběhl v přátelském duchu. Opět přirozenost, upřímné odpovědi a praktické rady. Opět přijdu ráda.

Lenka Baigerová
mistr


Vážený pane Pávku,
nesmírně se mi líbí bezprostředně otevřený přístup Vás ke všem účastníkům semináře, schopnost komunikace a vedení diskuse včetně přestávek. Vše na Vašich seminářích shledám praktickým a potřebným.

Tomáš Buroň
vrchní mistr


Pane Jardo,
na semináři se mi nejvíce líbil pohled na vlastní vystupování pomocí kamery a poskytnuté zpětné vazby. Byl jsem z toho celý nervózní, ale moje konečné pocity jsou velmi pozitivní hlavně díky Vašim praktickým radám co zlepšit a co je moje silná a slabá stránka. Děkuji.

Radek Juřena
mistr


24.9.2014

Pane Jardo,
na Vašich seminářích se mi nejvíce líbí způsob a forma presentace. Uvádíte praktické věci ze života a z Vaší praxe. Nepředáváte informace a nemáte nic načteného. Vaše semináře jsou záživné. Dobrá práce.

Libor Hrček
team leader


Vážený pane Jardo,
moc se mi líbí poutavé osobní příběhy, ze kterých se dá naučit a porozumět požadavkům v naší firmě (5S, KAIZEN, nákup, kdo je náš zákazník, kdo je největší šéf ve firmě – platící, spokojený zákazník). Líbí se mi také otevřenost, životní praxe a nenucená forma výkladu. Děkuji.

Dalibor Sulek
team leader


Vážený pane Pávku,
moc se mi líbí práce v týmu na společných cílech. Taky máte pěkný přístup ke klientům, nebojíte se diskuse a věnujete se ostatním i o přestávce tím, že s nimi diskutujete a odpovídáte na jejich otázky. Jste sympaťák.

Daniel Boom
team leader


18.9.2014

Pane Jardo,
nejvíce se mi líbí, jak komunikujete s účastníky semináře a motivujete je k týmové práci. Taky mi chutnaly klobásky.

Michael Patera
předák


Pane Jardo,
mne se nejvíce líbí Váš otevřený a praktický projev, Vaše reakce na diskusi a schopnost odpovědět na všechny otázky – srozumitelně a jasně.

Radek Krčmář
předák


Pane lektore,
jste výborný chlap a hlavně jste chytrý. Líbí se mi Vaše ochota komunikovat s jednotlivci i v době přestávky i v době přestávky.

Adriana Valášková
předačka

15. – 16.9.2014

Pane Jardo, podáváte neuvěřitelné výkony. Třetí stupeň Vaši Školy osobnostního rozvoje a opět nové informace. Každý seminář nový, praktický, užitečný. Toto jsem ještě nezažil. Děkuji.

Robert Kulišťák
mistr


Vážený pane Jardo,
děkuji za informace a hlavně za praktické předvedení Metody dosahování cílů s využitím Teorie nejužšího místa. Moc se mi líbí, že dokážete tyto informace praktikovat na praktické pracovní projekty, které jsou v naší firmě použitelné v praxi.

Stanislav Černý
mistr


Pane Jardo,
opět super, opět humor, opět praxe, opět užitečnost.

Tomáš Jaroš
vedoucí kontroly


Vážený pane Pávku,
oceňuji Váš přístup k nám, coby dlouhodobým klientům. Je vidět, že znáte detailně problematiku naší firmy a a umíte skutečně jak říkáte, „ušít kabát na míru“. Jsem moc rád, že jsem Vás mohl poznat a považuji Vás za jednoho z klíčových lidí, kteří ovlivnili můj pracovní život.

Libor Kelnar
mistr


12. – 13.9.2014

Pane Jardo,
oceňuji bezprostřednost, pohotovost, reakci na dotazy, schopnost vše jasně vysvětlit, praktický přístup, smysl pro humor a presentační dovednost. Super výklad. Prosím o další spolupráci.

Ilona Ciglová
mistr


Vážený pane Pávku,

děkuji za cenné předávání Vašich pracovních zkušeností, které nám všem pomáhají v naši práci „Pracovníků v sendviči“. Děkuji za vše.

Petr Možný
mistr


Vážený pane Jardo,
těším se na další spolupráci a opravdu věřím, že jsme ve firmě nabrali správný směr a vítr do plachet, který doufám neztratíme. Oceňuji předávání praktických zkušeností a osobní nasazení při výuce.

Martina Přibylová
personální manager


Pane Jardo,
1) pozitivní atmosféra a chuť učit se vše nové.
2) využití praktických příkladů při vysvětlení presentací – témat
3) srozumitelný výklad problematiky
4) smysl pro humor – nejste bubák
5) týmová práce

Roman Weinlich
vrchní mistr


11.9.2014

Pane Jardo,
na Vašich seminářích jsem pochopil, že vše, co se denně na pracovišti stává, dostává smysl, když se to pojmenuje. Děkuji za vysvětlení zdánlivě složitých věcí.

Jan Kroča
předák