Ohlasy 2019

Červenec 2019

Super tým, velmi příjemný a velmi zkušený lektor. Ze semináře jsem si odnesla spoustu nových poznatků, které budu aplikovat do praxe mistra. Jste super člověk a přeji Vám mnoho úspěchů ve Vaši práci.

Lucie Martišková
Předák – mistr


Kvalitně a perfektně prožitý čas. Motivace do další práce a rozvoje. Děkuji za užitečné rady do života a praktické pracovní nástroje. Přeji hodně úspěchů a dobré nálady do života.

Jana Dvořáková
Mistr


Líbil se mi přístup a přednes lektora k danému tématu. Příjemná pracovní atmosféra a možnost říct, co si myslím. Výborná komunikace a upoutání pozornosti. Dobrá práce.

Zbyněk Vraník
Vrchní mistr


Vážený pane Pávku, chci Vám poděkovat za Vaše dlouhodobé působení v naší firmě, které se projevuje viditelným zvýšení dosažené úrovně řídí práce mých podřízených a pozitivnějších komunikačních toků ve výrobních týmech. Je v zájmu mém a v zájmu celé firmy takto zkušeným člověkem s obrovskou praxí a schopností reálného pohledu na danou problematiku spolupracovat. Děkuji Vám a těším se na další spolupráci.

František Prchlík
Výrobní ředitel


Červen 2019

Vše je srozumitelně vysvětleno a doloženo příklady z praxe. Pozitivní stimuly k další práci. Příjemné vystupování lektora. Charismatický člověk. Příští setkání určitě uvítám.

Jitka Zaoralová
senior operátor


Projev pana Pávka je originální a geniální, není nikým ani ničím nahraditelný. Nejvíce chválím a oceňuji příběhy z vlastních zdrojů, na základě kterých vysvětlujete jednotlivé manažerské nástroje. Jen tak dál – absolutní originál. 100% použitelnost.

Jarmila Pencová
team leader


Jedinečná presentace lektora – charismatický člověk, excelentní vyjadřovací schopnosti, praktická zkušenost, životní zralost – absolutní špička. Prostor pro vlastní vyjádření k učební látce a následná diskuse s lektorem a jeho doporučení – zpětná vazba.

Marie Pechalová
team leader


Zase jsem se něco nového dozvěděl a mám o čem přemýšlet. Nejvíce se mi líbily životní historky a příklady z praxe lektora. Lepší, než minule pan v kravatě s projektorem a grafy. Odvádíte super práci.

Marek Snášel
team leader