Ohlasy 2019

Prosinec 2019

Chci poděkovat za velmi zajímavou a poutavou výuku. Informace podložené příklady z praxe a historkami ze života. Pokud bude další seminář, velmi uvítám, když bude veden v podobném duchu.

Pravoslav Dohnal
předák


Vedení semináře s panem Pávkem má vždy hlavu a patu a přináší nové myšlenky. Je to člověk praxe a reálných změn na konkrétních pracovištích. Praktický, důsledný a důrazný. Jeho hlavní silnou stránkou je velká pracovní zkušenost.

Jan Kovář
vedoucí automatizace


Věcný a srozumitelný seminář, příklady z praxe a ze života. Perfektní přístup ke klientovi a silná schopnost zaujmout a namotivovat ke změnám. Skvělá týmová práce. Děkuji a přeji Vám vše dobré.

Marek Fabiál
vedoucí skladu MTZ


Teorie spojená s praxí – na příkladech vztažených k firmě. Velmi cenná diskuse a možnost zpětné vazby. Pokračujte dále ve své stávající formě výkladu, upřímného a konkrétního školení, příklady z praxe a jasnou řečí – srozumitelně a jasně.

Václav Daněk
vedoucí expedice a nakládky

Listopad 2019

Oceňuji lektorovu dlouhodobou zkušenost, s kterou nás seznámil a které využil k výuce prostřednictvím nástrojů řízení. Jste mistrem ve svém oboru. Děkuji.

Patrik Bilaj
předák


Mohu říct, že se mi líbilo vše. Měla jsem ze semináře strach, ale lektor poutavým vyprávěním vysvětloval vše tak, abych to pochopila. Jsem spokojena. Doufám, že mi to pomůže. Díky.

Veronika Jašková
předák


Líbilo se mi vše – projev, zkušenosti, zážitky z praxe a ze života. Pozitivní nálada, týmová práce, presentace projektu a zpětná vazba. Přeji Vám hodně úspěchů v osobním a pracovním životě.

Jana Dvořáková
mistr


Celý seminář byl velmi zajímavý. Byl jsem již několikrát na Vašich seminářích a vždy si odnáším nové poznatky, které se dají použít v mé praxi mistra. Odvádíte velmi dobrou práci. Díky.

Pavel Vlkoš
mistr