Ohlasy 2019

Únor 2019

Školení bylo zajímavé a záživné. Dalo mi celkový přehled o tom, jak mohu aktivně ovlivňovat svůj osobní a pracovní život. Byla bych ráda, kdyby firma dále spolupracovala s panem Pávkem. Jsem ráda, že jsem se s Vámi opět setkala a doufám, že ne naposled. Opět jste mě nezklamal. Děkuji.

Petra Klímová
senior operátor


Nejvíce se mi líbilo povídání lektora. Je velmi poučné a zajímavé, protože se jedná o zkušenosti ze života. Přeji hodně posluchačů a věřím, že tento seminář není pro mne poslední. Děkuji.

Pavla Ganczarczyk
team leader


Přednášky jsou srozumitelné, praktické a poučné. Navíc zábavné, nenudím se. Byla bych ráda, kdybychom mohli pokračovat na dalších seminářích. Jsou skvělé. Díky.

Eva Fečová
team leader


Motivující přístup lektora, není to teoretik a mluví z praxe. Konkrétní příklady z praxe a různých firem. Super motivace. Velké poděkování a snad nám firma umožní více takových školení.

Nicolas Frenko
senior operátor

Leden 2019

Styl vedení pana Pávka, jeho komunikace a vyjadřování považuji za velice účinný. Informace a procvičování na semináři je pro mne velmi efektivní. Doporučuji, aby pan Pávek spolupracoval s firmou přímo v provozu. Jen tak dál. Děkuji

Pavel Kudělka
Vedoucí laboratoře


Teoretická část výuky osvětlena na praktických příkladech. To je velice účinné. Výjimečné je, že lektor dokáže udržet pozornost všech zúčastněných po celou dobu kurzu.

Stanislav Leskovian
Dispečer výroby


Cenná je pro mne možnost bližší spolupráce s mistrem z jiné směny a výměna názorů a zkušeností. Dobrá práce vedoucí ke společným cílům. Jsem velmi spokojená. Nebyl to ztracený čas.

Hana Klevepová
Vedoucí směny


Oceňuji praktické příklady a jednoduché metody použití v celé škále týmové práce na všech řídících úrovních. Praktický a osobitý přístup bez použití PC techniky a Power Pointové presentace. Velmi příjemně a užitečně strávený čas na dvou denním semináři. Doporučuji rozšířit spolupráci s panem Pávkem na jeho přímé působení ve výrobě.

Petr Dostál
Dispečer výroby