Ohlasy 2017

Prosinec 2017

Jsem ráda, že jsem se zúčastnila tohoto školení. Mám plno nových poznatků, zážitků a zkušeností. Doufám, že je v budoucnu využiji ve své další praxi. Ráda se zúčastním dalších školení, které považuji za důležité pro rozvoj člověka. Moc Vám, pane Pávku, děkuji. Jsem ráda, že mne školil člověk, který ví, o čem mluví. Krásná práce.

Blanka Vojáčková
operátorka broušení


Osobitý, praktický, odborný a hlavně lidský přístup lektora. Dobrý kolektiv. Využití získaných znalostí nejen v profesním, ale i v obobním životě. Pokračujte v tom, co děláte. Děkuji Vám.

Jiří Glet
mistr – lisovna


Vhodně zvolené téma semináře, které navazuje a doplňuje první seminář. Má hlavu a patu. Téma použitelné v praxi. Děkuji za efektivní presentaci a pozitivní atmosféru.

Roman Weinlich
hlavní mistr


Vhodně zvolené téma ze strany vedení. Logický a citlivý přístup ke splnění cíle. Prostor k diskusi. Těším se na příště.

Zdeněk Sita
vedoucí vývoje


Děkuji za cílený přístup na základě konkrétních informací z firmy ohledně tématu. Optimální dosah přímě úměrný – ne příliš – a zároveň dostatek. Spád – drive výkladu.

Zbyněk Šibl
vedoucí kvality


Práce před kamerami je velice účinná. Velmi záživné školení. Efektivně využitý čas. Děkuji a těším se na další spolupráci.

Jaroslav Tureček
hlavní mistr

Listopad 2017

Nejvíce oceňuji možnost se sám na sebe podívat prostřednictvím zpětné vazby na své presentační vystoupení na videu. Lektor je přirozený a jeho výklad je velmi zajímavý a vždy upoutá.

Iva Ospálková
Vedoucí laboratoře


„Učení se praxí“ – nejlepší cesta vzdělávání. Já velice kvituji Váš profesionální přístup. Chci se zúčastnit i dalších školení s Vámi. Hodně mi to dává. Za mě super.

Tomáš Jansa
Průmyslový inženýr


Líbí se mi teambulding a presentace před kamerou s následným rozborem. Děkuji za velice poutavé školení a přeji Vám, ať se Vám i nadále daří a máte spoustu elánu do další práce.

Radek Mulač
Specialista lisování


Líbila se mi organizace teambuldingu a všechny ostatní aktivity. Celkově kolektivní práce s lektorem panem Pávkem. Byl jsem velmi spokojen s jeho přístupem a zkušenostmi ze života. Celé školení bylo super.

Luděk Grygar
Seřizovač


Praktické ukázky, zpětný pohled na cvičné video, prohloubení komunikačních dovedností, názorné procvičování.

Lukáš Balcárek
Vedoucí skladu