Ohlasy 2014

Vážený pane Jardo,
rozhodně bych s Vámi nadále spolupracoval i na jiných seminářích. Moc se mi líbí Váš způsob prezentace. Školení je velmi srozumitelné a věřím, že i prospěšné nejen pro výkon mého zaměstnání, ale i pro můj osobní život. Ještě jednou bych Vám rád poděkoval za všechny dny, ve kterých jste se nám věnoval. Vaše vystupování a jednání s lidmi se mi líbilo a můžu říct, že toto školení bylo nejzajímavější, na kterém jsme zatím byl. Děkuji.

Ludmila Bencová
group leader


Vážený pane Pávku,
děkuji za Váš výklad a uvítala bych další pokračování. Moc se mi líbila praktická část, která mi umožnila poznat můj postoj a chování v určitých situacích. Velmi poučné.

Lucie Pappová
manager


Vážený pane Pávku,
skvělé jednání a vystupování. Vše je to velice zajímavé, že jsme se dozvěděli hodně nových poznatků, tím jsem si 100% jista. Líbily se mi Vaše historky ze života a z praxe. Určitě oceňuji Vaše semináře jako přínos pro mě, jak do života, tak do práce.

Markéta Urbanová
manager


Pane Jardo,
oceňuji lidský přístup, schopnost předávat své osobní a pracovní zkušenosti ostatním, a pozitivně naladěné školení. Hlavně pevné zdraví a mnoho spokojených žáků. Děkuji.

Martin Robotka
team leader

29.4.2014

Pane Jardo, velmi pěkný seminář. Jeden z nejlepších, které jsem kdy absolvovala. Děkuji. Moc se mi líbí Váš praktický výklad.

Markéta Urbanová
manager


Vážený pane Pávku,
jste velice dobrý lektor a říkáte věci srozumitelně a z praxe. Tak, jak jste nám to přednášel, tak si to mohu vzít k srdci a k užitku. S hodně věcmi, které jste řekl, souhlasím. Děkuji.

Lucie Pappová
manager


Vážený pane Jardo,
děkuji za zajímavý seminář a informace. Moc děkuji za Váš osobní a profesní přístup, který používáte k účastníkům. Způsob, jakým seminář pojímáte, je pro mě naprosto nový a naprosto unikátní. Děkuji.

Daniel Ondráček
manager


Pane Pávku,
výklad byl srozumitelný, poutavý a poučný. Určité poznatky použiji v praxi anebo se o to pokusím. Děkuji za Váš lidský, praktický a profesionální přístup.

Ludmila Bencová
manager


Vážený pane Pávku,
děkuji za velice zajímavý způsob podání velice důležitých informací. Rozhodně mám z celého dne dobrý pocit, že čas zde s Vámi strávený byl užitečný, a určitě využiji některé věci ve své práci a praxi. Váš výklad měl skutečně velice praktický přístup a lidskou hloubku myšlenek. Výklad měl spád a velice oceňuji příklady ze života a praxe, jasnou a přehlednou strukturu. Děkuji. Veronika Dostálová manager

27.5.2014

Pane Jardo, Vámi zaměřená praktický výuka (trénink presentačních dovedností) a následná zpětná vazba je velmi efektivní. Při videonahrávkách a zpětné vazbě se může sám člověk objektivně posoudit, jak na tom je. Bylo to super, snad to ještě není naše poslední setkání.

Karolina Skalková
HR manager


Pane Jardo,
nejvíce se mi líbí neotřelý a neokoukalý Váš projev, velice efektní a praktická je práce s kamerou a okamžitá zpětná vazba. Děkuji za pozitivní energii a za ukázku automasáže.

Patrik Janda
manager


Pane Jardo,
nejvíce mne oslovilo nahrání sebe sama a pak zpětná vazba od Vás coby lektora. Oceňuji praktický přístup ke zpětné vazbě silných a slabých stránek. Konkrétní hodnocení semináře: milé, příjemné, nenásilné vystupování, profesionální.

Jarmila Strnadová
manager


Pane Jardo,
moc se mi líbí Váš pozitivní přístup k životu, atmosféra, kterou dokážete navodit a schopnost zareagovat na jakoukoliv otázku. Moc mne zaujala Vaše automasáž babky Alakájevy. Děkuji.

Lucie Dohnalová
manager


21.5.2014

Jardo,
jste pořád stejný sekáč. Na Vaše semináře se vždy vyplatí chodit. Vždy se dozvím něco nového. Super.

Libor Kelnar
mistr


Jardo,
jste pořád skvělý, pořád nám máte co říct. Děkuji.

Robert Kulišťák
mistr


20.5.2014

Pane Pávku,
na semináři se mi nejvíce líbily příklady z praxe a ze života. Mluvíte pravdu. Jste dobrý típek.

David Luňák
dělník


Pane Jardo,
z Vašeho vystoupení se mi líbila upřímnost a to, že vše bylo vysvětleno tak, aby jsme tomu rozuměli. Tento seminář mne velmi mile překvapil.

Stanislav Vašťák
parťák


Pane Jardo,
přeji vám, ať vám stále vydrží Váš optimismus a firmy Vámi řízené vzkvétají. Děkuji Vám.

Lenka Bandurová
účetní


Pane Jardo,
moc se mi líbí Váš otevřený přístup k lidem, přeji vám, aby jste si udržel stejný přístup a optimismus na ostatních seminářích.

Alena Kyselá
skladnice


Pane Jardo,
na semináři se mi líbil Váš přístup bez nadřazenosti a otevřený styl komunikace. Blo to moc poučné. Díky. Soňa Vagnerová dělnice 19.5.2014 Vážený pane Pávku, Vaše semináře hodnotím jako velice přínosné. Vaši největší devizou je Vaše charisma, které dodává všem seminářům vysokou přidanou hodnotu. Vaše osobnost má tu vlastnost, že budí důvěru a zároveň si dokážete sjednat respekt. Myslím si, že bychom měli začít stavět odspodu, tedy team leadeři, group leadeři, mistři, což je Vaše největší doména. Velký přínos všech seminářů je pro pracovníky, kteří by mohli růst z dělnických profesí a později na mistry atd. Děkuji Vám.

Kamila Otavová
HR manager


Vážený pane Pávku,
velice oceňuji semináře na základě vaší praxe, díky níž se všichni účastníci seminářů lépe otevřou a pochopí danou problematiku. Největší přínos Vašich seminářů vidím pro team leadery, group leadery a mistry v rámci projektu SHOP FLORR managementu. Děkuji.

Lucie Seifertová
HR manager


Pane Pávku,
Vaše semináře jsou velice použitelné pro naše mistry, kteří potřebují zlepšení komunikace pro práci v týmu a motivaci svých podřízených jako sůl. Lepší vztahy = lepší práce v týmu = lepší výsledky.

Antonín Vašíček
vedoucí provozu


Pane Pávku,
děkuji za praktičnost Vaši výuky, největším Vašim přínosem jsou obrovské zkušenosti z praxe. Ještě jsem se s takovým člověkem nesetkal. Moc mne baví Vaše příklady a historky, kdy povídáte o tom, co jste viděl a zažil ve firmách v dobrém i ve zlém. Všichni naši mistři mají díky vašim seminářům větší potenciál růstu. Děkuji Dušan Skulil vedoucí provozu 16.5.2014 Pane Jardo, děkuji za praktický přístup, jste velmi dobrý motivátor. Ať se Vám daří.

Petr Blažek
předák


Vážený pane Jardo,
na Vašich seminářích je vše OK, oceňuji Vaši praxi a upřímnost. Jen tak dál.

Vasil Tafin
dělník


Pane školiteli Jardo,
jste ostřílený ogar. Děkuji za školení. Super.

Petr Janíček
dělník


15.5.2014

Vážený pane Jardo,
každá lekce a téma z Vaší 5-ti denní Školy osobnostního rozvoje I bylo poučné a zajímavé. Snažím se je používat v praxi a zpětně konfrontovat situace, zkušenosti a poučení z nich. Děkuji Vám. Jste příjemný, upřímný, rovný. Byl to plnohodnotně strávený čas.

Monika Dubcová
manažer