Ohlasy 2015

listopad 2015

Pane Pávku,
buďte stále sám sebou a pokračujte ve své činnosti. Čas s Vámi je pro mne velmi dobrou a příjemnou zkušeností. Snad se velmi brzy opět uvidíme. Podání celého semináře je na velmi vysoké úrovni a především lehce použitelné v praxi. Praktické ukázky následně zkoušíme osobně – škola hrou. Moc Vám děkuji za Váš čas.

Michal Hrin
mistr


Pane Pávku,
máte velice osobitý styl přednášky. Moc se mi líbily praktické ukázky s využitím videokamery a následně zpětná vazba a vyhodnocení. Doporučuji pokračovat v naši společné práci tím, že budeme mít školení „šité na míru firmy“ Děkuji.

Petr Dostál
mistr


Pane Jardo,
líbí se mi Vaše vyjadřování ve stylu života a praxe. Jak se říká, život a praxe je taká, jakou si ji uděláme. Seminář: výborný, srozumitelný, praktický, prostě dobré školení.

Martin Pop
mistr


Pane Jardo,
nejvíce se mi líbilo sdílení zažitých zkušeností, které jsou podle mě nejúčinnější učební nástroj. Seminář se mi líbil po všech stránkách. Jen tak dál a více takových setkání. Díky.

Martin Hejhal
mistr


Pane Jardo,
školené proběhlo zábavnou formou a i přesto si udrželo profesionální úroveň. Praktická ukázka – vytváření projektů, seznámení s novými lidmi, pochopení základních principů a nahlédnutí do vedení firmy – vše podnětné a přínosné. Doporučuji rozhodně pokračovat touto cestou a zvážit možnost zapojení i vedoucích pracovníků do systému vzdělávání.

Daniel Scholz
mistr


Pane Jardo,
oceňuji Váš profesionální přístup, zábavnou a zároveň velmi praktickou formu, ukázku řešení problémů – projekt, který můžeme realizovat přímo ve firmě. Také se mi líbilo, že jsme se večer seznámili s ostatními lidmi v jiných divizích. Děkuji za perfektní přístup vedení semináře.

Lenka Vaisarová
mistr


říjen 2015

Pane inženýre,
oceňuji jednoznačnou znalost problematiky řízení výroby a vysokou fundovanost týkající se návaznosti technologických procesů. Takto by měl vypadat klasický schopný manažer – neschovávat se za fasádu cizích slovíček a metod, ale mít schopnost řešit problémy přímo na místě vzniku – ve výrobě.

Ing. Jaroslav Vaškůj
výrobní ředitel


Vážený pane Pávku,
líbilo se mi, když jste popisoval, jak jste při své práci výrobního ředitele dělal na kovárně „kolečko“ a řešil pracovní problematiku přímo v provozu a byl co nejméně v kanceláři.Dnes manažeři „objevují Ameriku“ a říkají tomu Shop floor management.

Ing. Jindřich Bláha
výrobní ředitel


Pane Jardo,
Vaše školení považuji za velmi dobré a přínosné pro můj pracovní rozvoj a růst. 100% doporučuji nejen svým kolegům a kolegyním, ale také manažerům na vyšších pozicích. Děkuji.

Petra Součková
mistr


Pane Pávku,
nejlepší školení, na jakém jsem kdy byl. Dokážete mluvit velmi poutavě a vůbec jsem se nenudil. Moc se mi líbilo Vaše povídání o Vašich zkušenostech z průmyslu, na kterých jste vysvětloval jednotlivé modelové principy. Vaše řeč je jasná s srozumitelná.

p. Martin
mistr


Pane Jardo,
poprvé jsem se setkala se srozumitelným školením, kde lektor předává informace a zkušenosti tak, že jim rozumím. Toto školení pro mne bude určitě přínosem. Rozhodně doporučuji ostatním.

Jaroslava Hanauerová
mistr


Pane Pávku,
z tohoto dvoudenního semináře jsem si vzala spoustu nových a praktických informací, které se budu snažit použít ve svém týmu. Jste skvělý člověk a již teď se těším na příští školení.

Veronika Majtánová
mistr


Pane Pávku,
seminář pro mne byl cenný získáváním nových informací o firmě a jejich produktech. Školení pro mne bylo zajímavé a poučné. Určitě Vaše osoba byla pro mne též zajímavá. Informace od Vás byly pro mne velmi přínosné.

Robert Sváda
mistr


Pane Pávku,
Váš přístup lektora mi pomohl vyřešit stagnace ve výrobě, nové nastavení naší další cesty k sebezdokonalování a usnadnění naší práce. Děkujeme za podporu a Váš přístup k nám. Budu rád, když budeme stále spolupracovat a budete nám předávat Vaše zkušenosti a pozitivitu.

Michal Bartoň
mistr


Pane Pávku,
nasadil jste velmi vysokou laťku úrovně Vašich seminářů, tak nepolevujte. Účastníci dokázali nakonec vytvořit reálné a užitečné náměty ke zlepšení jejich práce, což považuji za nejcennější.

Miroslav Plánka
vedoucí výroby


Pane Jardo,
nejvíce si vážím moderované diskuse nad problémy naší firmy. Nebojte se nám dát více do kožichu (nes…) se s námi. Potřebujeme to jako koza drbání. Tzn. nebojte se výkony (odpovědi z diskuse) hodnotit kritičtěji. Děkuji.

Lubomír Lešenár
mistr


Pane Pávku,
skvělá souhra se všemi účastníky školení. vydržte s námi dál. Vaše práce pomáhá nám všem. Moc mne oslovuje stmelení kolektivu, kde všichni prodiskutujeme a pochopíme problémy z našich i jiných středisek.

Jana Krmelová
mistr


Pane Pávku,
jste super chlap. pokračujte prosím ve své práci. Dáváte lidem pozitivní myšlení a energii. Vaše semináře se mi líbí stylem, podáním a akcí. Děkuji.
Ilona Ciglová
mistr


23. – 25.9.2015

Vážený pane Pávku,
nejvíce mne zaujala Teorie nejužšího místa a její praktická aplikace na konkrétní pracovní případy. Náš tým bude mít ambici dosáhnout změn, na kterých jsme se na našem třídenním semináři dohodli.

Ing. Jaromír Máčala
supervizor