Ohlasy 2014

Pane Pávku,
hodnotím pozitivně praxi a uvádění konkrétních příkladů.Dále přiblížení problémů lidskou formou a pohled z více stran. Hodnotím seminář jako velmi přínosný.

Renáta Cholevíková
koordinátor


30.10.-31.10.2014
Pane Jardo, děkuji za zpříjemnění pracovní doby a obohacení úhlů pohledu na čas ztrávený v pracovním proudu. Moc mne oslovuje Vaše životní a pracovní zkušenost. Všechna témata, které jsme během našeho dvoudenního semináře probírali, byla zajímavá.

Martina Netolická
team leader


Pane Jardo,
moje hodnocení dvoudenního semináře je následující: skvělá atmosféra, probírání v klidu a s humorem, pěkné historky ze života, praktické příklady z praxe, pozitivní přístup a dobrá atmosféra. Prostě skvělý seminář.

Michal Vácha
team leader


Pane Jardo,
disponujete velkým charismatem a máte osobitý přístup ke klientům. S Vámi se člověk rozhodně nenudí. Pochytila jsem od Vás mnoho dobrých rad a fíglů, jak komunikovat s lidmi. Děkuji.

Šárka Zubričanová
účetní


22.10.2014 Pane Jardo, umíte svým vyprávěním a zkušenostmi dokonale zaujmout naší pozornost. Oceňuji lidský přístup, konkrétní příklady presentované na konkrétních příkladech ze života a praxe a neformální průběh semináře. Jen tak dál. Eva Pařízková team leader


20.10.2014

Pane Jardo,
dnes se mi nejvíce líbila spolupráce na řešení reálného problému ve firmě a vidět svou presentaci. Výborné kursy. Jsou použitelné nejen ve firmě, kde pracuji, ale mě osobně také velmi pomůžou.

Pavel Poláček
mistr


Pane Jardo,
dnes se mi nejvíce líbilo opět to, že jme řešili příklady z praxe a vyzkoušeli jsme pracovat efektivně v týmu. Budu se těšit na další seminář.

Daniel Boom
mistr


Pane Jardo,
ve skupině jsou jedinci, kterým Vaše výuka prospívá. Všímám si toho v praxi. Jako vždy mne oslovují hlavně praktické příklady.

Milan Bakala
mistr


16.-17.10.2014

Pane Jardo,
máte velice pozitivní vliv na lidi a umíte dobře zpracovat a podat danou problematiku. Nejvíce se mi líbila práce v týmu a názorné příklady.

Tomáš Sanestrník
team leader


Pane Jardo,
udržel jste moji pozornost po celé dva dny konání semináře a jako obvykle jsem od Vás obdržel spoustu užitečných a praktických rad. Doufám, že se Vám podaří tento seminář uskutečnit i s našim top managementem.

Lukáš Doležal
team leader


Pane Jardo,
jsem na Vašich seminářích již po osmé během tří let a vždy jsem spokojen 100 ze 100 bodů. Oceňuji nejenom Vaši praxi a vědomosti, ale také Váš přednes a projev a způsob podání. Nejvíce se mi však líbí velmi pozitivní atmosféra, kterou na semináři umíte vytvořit.

Karel Růžička
team leader

14.10.2014

Myslím, že vzdělávání tohoto typu je výborné pro práci mistra. Vyhovuje mi praktické podání s příklady ze života a z praxe, pane Jardo.

Robert Kulišťák
mistr


Semináře v podání pana Pávka jsou záživné, výstižné a velmi přínosné pro moji práci mistra.

Petr Zeman
mistr


Pane Jardo, seminář předčil opět moje očekávání. Pro mne jste jednoduše „kapacita“. Tomáš Záň mistr


10. – 11.10.2014

Vážený pane Jardo,
oceňuji, že dokážete oslovit poměrně náročnou skupiny účastníků semináře – top managery z naší firmy. Umíte nastolit pozitivní a zároveň pracovní atmosféru. Mám velmi dobrý pocit z toho, jak se přes menší či větší překážky, stále posouváme dál. Díky.

Martina Přibylová
personální manager


Pane Jardo,
1) efektivní styl lektora práce s lidmi
2) praktický přístup – příklady ze života a praxe
3) zaujetí a nasazení během semináře 4) jen tak dál !!!

Jan Bock
manager


Pane Pávku,
na semináři se mi líbila jasná struktura, snaha maximálně nás zapojit a rozpohybovat, přinutit k zamyšlení nad sebou a svými životními a pracovními hodnotami. Rád jsem Vás potkal a rád Vás uvidím kdykoliv v budoucnu.

Zdeněk Sita
manager


9.10.2014

Pane Pávku,
nejvíce mne oslovujete pozitivním myšlením. Přeji spoustu pozitivní energie i na dalších seminářích a v dalších letech.

Jiří Hláznický
mistr


Pane Pávku,

k Vašim seminářům Školy osobnostního rozvoje nemám žádných připomínek. Vše se mi líbí, vše je skvělé. Oceňuji Váš přístup k dané problematice, Váše praktické zkušenosti a dar řeči, kterým disponujete.

Karel Gazurek
mistr


8.10.2014

Pane Jardo,
jako obvykle, vše bylo super. Těším se opět na další spolupráci. Děkuji 🙂

Dagmar Krupová
mistr


Vážený pane Jardo,
rád bych se zúčastnil i dalších seminářů Vaši Školy osobnostního rozvoje na jiná témata. Moc se mi líbí prolínání výuky a příběhu. Oceňuji celkové pozitivní pojetí semináře. Děkuji.

Pavel Dlouhý
mistr


6. a 7.10.2014

Vážený pane Pávku,
1) praktické aplikace naprosto v pořádku
2) věcná diskuse vedoucí k řešení problémů
3) konkrétní zacílení a splněné zadání
4) těším se na další semináře a děkuji.

Josef Adamec
vedoucí technologie


Vážený pane Pávku,
zažil jsem již mnoho seminářů, na většině z nich jsem usínal. Na Vašich seminářích se skutečně nedá spát. Pověst, která Vás předchází je pravdivá. Děkuji a těším se někdy na viděnou.

Jiří Šenk
majitel firmy

1.10.2014

Pane Jardo,
na dnešním semináři se mi líbilo, že jsme naši komunikaci nahrávali na videokameru a poté společně probírali prostřednictvím zpětné vazby. Děkuji za další vynikající vyučovací seminář, je to pro mne velké plus.

Daniel Boom
team leader


Pane Jardo,
moc se mi líbilo líčení osobnostních typů, které se skvěle hodilo k různým spolupracovníkům a manažerům v naší firmě. Také mě zaujalo Vaše povídání o subordinaci a loajalitě patřící kromě manažerských dovedností a technické zdatnosti k základním principům Lieder Shipu.

Pavel Poláček
mistr