Ohlasy 2014

Vážený pane Jardo,
víte, co děláte. K Vašim seminářům nemám připomínek, všechno je v pořádku. Nejvíce mne zaujala videoprezentace, jak se člověk chová při presentaci. Bylo to velice působivé. Děkuji.

Kamil Bilík
manažer


Vážený pane Pávku,
velice oceňuji presentaci projektu a její následné zhlédnutí prostřednictvím zpětné vazby, velice mne oslovuje spolupráce se všemi členy týmu a Váš tah na bránu, jak dospět v týmu ke společnému cíli.

Jiří Müller
ml. manažer


10.3.2014

Vážený pane Pávku,
Vaše forma presentace a seminářů je velmi neotřelá. Super! Jste člověk, který má co nabídnout ze svých prožitých pracovních zkušeností. Zažil jsem mnoho školení na Soft Skills, ale Vaše semináře jsou opravdu neotřelé. Gratuluji.

Pavel Janda
manažer


Vážený pane Jardo,
hodnotím Vás jako super praktika, který dokáže být zábavný a není nudný. Oceňuji lidský a praktický přístup – co na srdci, to na jazyku. Děkuji. Radlo Černohous manažer


Vážený pane Pávku,
působíte na mne pozitivně příjemně. Oceňuji, že máte velké zkušenosti v Automotive.

Karolín Szalková
HR manager


Vážený pane Jardo,
jste znalý člověk, dynamický, umíte mluvit k věci. Vaše semináře jsou interaktivní, záživné, moc se mi líbí názorné příklady z praxe.

Hynek Bočan
manažer

Pane Pávku,
Vaše presentace je jasná a srozumitelná, obohacena o skutečné příběhy, které slouží k dobrému zapamatování. Vaše semináře mi přinesly nový pohled na komunikační možnosti ve firmě.

Petr Hnilica
manažer


7.3.2014

Pane Jardo,
nejvíce mne oslovily praktické scénky před kamerou a videotrénink. Váš seminář považuji za skvěle připravený a vypracovaný. Rád se od Vás příště něco praktického naučím.

Lukáš Průcha
group leader


Vážený pane Jardo,
Vaše semináře se vyznačují vysokou kvalitou, jako školitel máte vynikající úroveň a dovedete navodit příjemnou atmosféru. Přeji Vám mnoho zdaru a chuti do další práce.

Jiří Kocián
team leader


6.3.2014

Pane Jardo,
stále si udržujete vysoký standard svých seminářů a pozitivní přístup k životu. Jen tak dál. Moc se mi líbí váš aktivní a pozitivní přístup. Úplně mne dostala dobrá nálada účastníků a prostor, který dáváte diskusi a Vaše praktické rady, jakým způsobem řešit problémy. Děkuji

Jiří Kocián
group leader


Vážený pane Pávku,
Vaše školení jsou velmi pěkná a velmi užitečná. Moc za ně děkuji. Hlavně se mi líbí informace vycházející z vašich zkušeností a praxe chlapa z fabriky.

Radek Bastl
team leader


Pane Pávku,
oceňuji Vás jako vynikajícího lektora, jednoho z nejlepších, z kterých jsem se setkala ve své dlouhodobé praxi. Pokračujte dál ve své výborné práci, jste velmi užitečný.

Ilona Skřivánková
group leader


28.2.2014

Pane Jardo, Na Vašich seminářích se mi nejvíce líbí Vámi uváděné praktické příklady, oceňuji vaši zkušenost z praxe. Disponujete také srozumitelným lidským přístupem ke klientovi. Děkuji

Jiří Drozd
mistr


Vážený pane Jardo,
Hodně mne oslovila plynulost a návaznost jednotlivých manažerských dovedností tak, jak je představujete ve své Škole osobnostního rozvoje. Pokud by to bylo možné, opět uvítám přítomnost lektora pana Pávka v naší firmě.

Ing. Zdeněk Kreml
vedoucí výroby


Pane Jardo, Seminář mi přispěl k tomu, že jsem více poznal svoje kolegy, moc mne oslovuje Vaše civilnost přednesu. Vzdělávací akce ve Vašem podání se nejvíce blíží realitě ze všech seminářů, které jsem kdy absolvoval.

Pavel Krbela
výrobní manažer


Vážený pane Pávku,
moc děkuji za vysvětlení metody dosahování cílů týkající se efektivnějšího řízení v naší firmě. Co se týká výuky a přenosu praktických zkušeností, bylo všechno O.K. Velmi se mi líbí Váš praktický přístup ke klientovi i životu. Děkuji Vám.

Marek Suchánek
vedoucí výroby


27.2.2014

Vážený pane Jardo,
na Vašich seminářích se mi nejvíce líbí vyzkoušení si situací v praxi, zpětná analýza chování v dané situaci a upozornění na pozitivní a negativní jevy v chování a jednání. Děkuji moc a těším se na další shledání.

Dagmar Rozehnalová
mzdová účetní


Vážený pane Jardo,
pro mne je velkým přínosem videotrénink a zpětná vazba prostřednictvím se vidět, poučit se ze svých chyb, silných a slabých stránek. Děkuji.

Tomáš Bil
mistr Pane Jardo,
oceňuji Vaše bezchybné vystupování, osobní příklady ze života a snahu o celkové uchopení a pochopení problémů naši firmy. Děkuji.

Radim Fajmon
mistr


Pane Jardo,
seminář jako obvykle hodně zajímavý z pohledu – řešení v praxi a tím konfrontace, alespoň pro mne jak vystupují mojí kolegové a jaký mají životní a pracovní postoj. Moc se mi líbí Vaše podání, protože je praktikovatelné skutečně v praxi, ukazujete řešení problémů nejen v praxi, ale i v osobním životě. Děkuji.

Monika Dubcová
fakturantka


Vážený pane Jardo,
líbí se mi Váš výklad lektora, hodně oceňuji, že se mohu vidět v situaci řešení problémů na videu. Také se mi líbí zapojování samotných účastníků do semináře a to formou dialogu a následného záznamu, kde nám ostatní nastavují zrcadlo. Celkově se mi líbí průběh i poučení aplikovatelné pro soukromý i pracovní život. Děkuji.

Miroslav Mroček
mistr


20.2.2014

Pane Jardo,
děkuji za perfektní výklad, hlavně se mi líbí Vaše názorné ukázky z praxe.Vašim seminářům není co dodat. Vše O.K.

Martin Štěpánek
parťák


Vážený pane Pávku,
jsem maximálně spokojen s výkladem. Na Vašich seminářích se mi líbí úplně všechno. Jste prostě borec.

Jiří Stavinoha
dělník


Vážený pane Pávku,
chci Vám poděkovat za pozitivní náladu, kterou dovedete vyvolat na seminářích. Firmě přeji více takových setkání.

Marie Janková
dělnice


Vážený pane Pávku,
oceňuji obsáhlost a pravdivost výuky. Přeji si pokračovat v dalších seminářích pro dělníky. Hodně se mi líbí Vaše rovné jednání.

František Kazík
parťák


Vážený pane Pávku,
mluvíte velice přímo a tím mne oslovujete. Hodně mi dává to, jak má člověk pozitivně přistupovat jak k životu, tak i k práci. Děkuji.

Helena Skácelová
dělnice