Ohlasy 2014

3.12.2014

Vážený pane Pávku,
velmi si cením technicky odborných a manažersky zdatných mužů, Vy mezi ně patříte.

Alois Sadílek
vedoucí údržby


Vážený pane Pávku,
jsem velice potěšen, že jsem se s Vám i seznámil. Mám moc rád semináře, které vedou praktičtí a zralí lidé. Tento seminář mě nesmírně obohatil.

Jiří Bílek
vedoucí údržby


2.12.2014

Pane Jardo,
opět vynikající výkon. Na dnešním semináři nejvíce hodnotím použit zpětné vazby – prezentace na videozáznam a jeho rozbor. Objevil jsem „skryté“ nedostatky – do budoucna ponaučení. Už se těším na další seminář. Ať se Vám daří.

Ladislav Kotrla
mistr


Pane Jardo,
děkuji za možnost být na Vašich seminářích – Škola osobnostního rozvoje. Opět zajímavé téma. Nejvíce mě zaujala prezentace a zpětná vazba – rozbor videotréninku. Jako lektor jste vynikající, není co dodat. Pokud budou další semináře, určitě ráda opět přijdu. děkuji.

Lenka Baigerová
mistr


26.11.2014

Pane inženýre,
děkuji za vše. Výklad, jeho obsah a forma – vše skvělé. Moc se mi líbila relaxace na odbouráváni stresu a automasáž.

Dalibor Sulek
team leader


Pane Pávku,
nejvíce se mi líbí příklady z osobního a pracovního života, které uvádíte. Zaujalo mne správné nastavení pracovních a životních priorit.

Pavel Poláček
team leader

21.-22.11.2014

Pane Jardo,
na našem společně stráveném dvoudnu mne nejvíce zaujala možnost praktického provedení konkrétního projektu s využitím teorie nejužšího místa. Projekty byly přímo z výroby a oceňuji hledání nových řešení prostřednictvím týmové práce. Děkuji

Vladimíra Galková
mistr


Pane Jardo,
chci Vás pochválit za perfektní přístup k lidem. Dobrá komunikace.Vaše poznatky prostřednictvím projektového řízení, které jsme v týmu zpracovávali se dají využít v praxi a určitě je budeme realizovat v naší firmě.

Petr Zvelebil
mistr


Pane Jardo,
moc se mi líbí Váš dynamický přednes. Patříte mezi lidi, kteří mají pozitivní charisma. Také oceňuji konkrétní zacílení projektu na pracovní problematiku firmy.

Marek Suchan
vrchní mistr


20.11.2014

Vážený pane Pávku,
konečně jsem narazil na lektora, který má charisma a na kterém je vidět jednoznačná praktická zkušenost. Konečně někdo jiný, než ti mladí mužové v kravatách a oblecích. Děkuji Vám, ať se Vám daří.

Josef Strnadel
vedoucí údržby


Pane Pávku,
vynikající seminář, jeden z nejlepších, který jsem kdy absolvoval. Moc si vážím Vaší praktické zkušenosti a schopnosti předat informace ve velice efektivní a praktické podobě.

Aleš Skoumal
vrchní mistr


18.-19.11.2014

Pane Jardo,
neuvěřitelné. Můj patnáctý seminář s Vámi a stále mi máte co říct. Děkuji.

Libor Kelnar
mistr


Vážený pane Jardo,
stále jste dobrý, stále máte nové informace. Pořád mě nejvíce udivuje a obšťastňuje Vaše praktičnost a Vaše praktické zkušenosti.

Tomáš Záň
mistr


Vážený pane Pávku,

Jste člověk na svém místě a na Vaše semináře chodím velmi rád. Všechny informace, které od Vás dostávám a praktické rady jsou použitelné v mém pracovním životě.

Petr Jeřábek
mistr


13. – 14.11.2014

Pane Jardo,
nejvíce se mi líbily ukázky z praktického života a možnost použití ve svém profesním životě. Zábavnou formou jste mě obohatil novými poznatky o komunikaci s lidmi. Děkuji za nový přístup provedení a podání k danému tématu. Zatím nejlepší školení, které jsem kdy podstoupil.

Petr Marek
team leader


Pane Jardo,
nejvíce se mi líbila spolupráce s kolektivem v týmu a vypravování ze života, z Vaší praxe a z práce na kovárně.

Ilona Moláková
team leader


Pane Pávku,
obdivuji Vaše umění komunikace a Váš přednes. Přeji si aby jste pokračoval ve své práci tak jako dnes.

Petr Kularik
team leader


12.11.2014

Pane Jardo,
dnes se mi líbilo, že jsme probírali něco, v čem cítím, že potřebuji nejvíce zapracovat. Děkuji za rady při presentaci natočené na kameru.

Daniel Boom
team leader


Pane Pávku,
nejvíce mě oslovuje Váš individuální přístup ke klientům a pozitivní forma přednášení. Dnes mě nejvíce zaujala tvorba prezentace, video trénink, vyhodnocení zpětné vazby a upozornění na nedostatky při mé prezentaci.

Lukáš Martiník
team leader


Pane Jardo,
moc mě zaujal kamerový záznam v mé prezentaci a její analýza. Vaše semináře jsou skvělým přínosem pro mojí další práci. Děkuji Vám.

Pavel Poláček
team leader


7.11.2014

Vážený pane Pávku, oceňuji:
– velmi efektivní přístup, dokonalý styl podání a přenosu informací
– kreativita, zkušenosti, ukázky situací z praxe výroby
Vzkazuji:
– Velké poděkování za příjemné školení, bylo to pro mě nejlepší školení, které jsem kdy absolvoval

Michal Hrýn
mistr


Pane Jardo,
dvoudenní seminář s Vámi se mi moc líbil, hodnotím ho jako velmi odborný, cílený a plnohodnotný. Splňuje svým obsahem a výkladem dle tématu moje očekávání. Vaše životní příběhy z praxe jsou zcela ojedinělé. Rád jsem naslouchal výkladu, který jste nám přednesl. Praxe z Vaší strany je přímo jednoznačná.

Petr Dostál
mistr


Pane Jardo,
Vaše semináře mne vedou k zamyšlení nad sebou samým. Mění úhel pohledu na různé životní situace a hodně mi pomáhají v řešení praktických případů v mé práci. Děkuji vám.

David Srb
mistr

4.11.2014

Pane Pávku,
oceňuji schopnost naladit firmu na „stejnou notu“ a schopnost vylepšit firemní kulturu. Líbí se mi zpětná vazba o osobnostech ve školení v týmu.

Rudolf D´Agnolo
vedoucí výroby