Ohlasy 2020

Únor 2020

Oceňuji tvorbu skupinových projektů a společnou týmovou práci. Doufám, že se v budoucnu potkáme na dalším školení. Bylo to skvělé – jste člověk na svém místě.

Ondřej Kříž
manažer


Zapojení do postupu při řešení problému – super. Rozdělení do týmu a presentace projektu – super. Líbilo se mi Vaše odpovídání na dotazy a praktický návrh postupu řešení pracovních problémů.

Milan Popelka
seřizovač


Na školení se mi líbila aktivní spolupráce v týmu a dobře zapamatovatelný výklad. Zapůsobily na mne odpovědi na naše otázky prostřednictvím konkrétních příkladů z praxe. Super školení, super projekty, super lektor.


Kamila Schauerová
předačka


Poutavá forma výkladu a super aktivní zapojení členů týmu během semináře. Aktivní tvoření projektů a presentace spojená se zpětnou vazbou. Zajímavé, zábavné, poutavé, z praxe. Klidně bych se takto scházela každý měsíc.

Denisa Poislová
předačka


Leden 2020

Praktické provedení a řešení situací z návštěvy ve firmě. Profesionálně perfektní výkon. Super zázemí, styl výuky, a celková organizace obou dnů. Těším se na další spolupráci.

Tomáš Kvapil
mistr


Hlavní smysl dvoudenního semináře vidím ve vysvětlení základních principů a nástrojů pro řízení na vedoucích pozicích a řešení konkrétních pracovních situací z našeho pracoviště. Úžasná týmová atmosféra a práce.

Jiří Hradil
vedoucí elektro údržby


Oceňuji praktické vysvětlení probíraných témat a tlak na konkrétní řešení a opatření. Seminář mi přinesl obohacení o zkušenostech jiných pracovníků na obdobných pozicích. Profesionální výkon lektora. Užitečné presentace pro další práci.

Pavel Vančura
předák


Vynikající zázemí, týmová práce a tvořivá nálada. Přeji mnoho takových úspěšných seminářů. Dobrá práce. Jen tak dál.

Libor Šafránek
předák údržby