Ohlasy 2020

 

Na semináři se mi líbil přístup lektora k nám a obsah semináře. Poutavé vyprávění a lektorovy zkušenosti z různých prací, které v životě vykonával. Je to zkušený člověk a skvělý vyprávěč. Super seminář.

Martin Čech
seřizovač


Líbila se mi forma výkladu a presentace, že jsme byli zapojeni přímo do semináře. Plno nových zkušeností, které se určitě pokusím zavést do práce svého týmu. Skvělá práce a super výklad.

Kamila Schauerová
předák lisovny


Líbí se mi životní zkušenost a nadhled pana Pávka, který ví, o čem mluví. Znalost reality pracovního prostředí firmy. Pěkný seminář.

Lucie Martišková
předák


Barvitý výklad, pochopitelnost, lidský přístup, pragmatická doporučení, znalost praxe, podpora chuti dále s v problematice vzdělávat, skvělá atmosféra, týmová práce, super seminář.

Martin Zouhar
mistr


Oceňuji tvorbu skupinových projektů a společnou týmovou práci. Doufám, že se v budoucnu potkáme na dalším školení. Bylo to skvělé – jste člověk na svém místě.

Ondřej Kříž
manažer


Zapojení do postupu při řešení problému – super. Rozdělení do týmu a presentace projektu – super. Líbilo se mi Vaše odpovídání na dotazy a praktický návrh postupu řešení pracovních problémů.

Milan Popelka
seřizovač


Na školení se mi líbila aktivní spolupráce v týmu a dobře zapamatovatelný výklad. Zapůsobily na mne odpovědi na naše otázky prostřednictvím konkrétních příkladů z praxe. Super školení, super projekty, super lektor.


Kamila Schauerová
předačka


Poutavá forma výkladu a super aktivní zapojení členů týmu během semináře. Aktivní tvoření projektů a presentace spojená se zpětnou vazbou. Zajímavé, zábavné, poutavé, z praxe. Klidně bych se takto scházela každý měsíc.

Denisa Poislová
předačka


Praktické provedení a řešení situací z návštěvy ve firmě. Profesionálně perfektní výkon. Super zázemí, styl výuky, a celková organizace obou dnů. Těším se na další spolupráci.

Tomáš Kvapil
mistr


Hlavní smysl dvoudenního semináře vidím ve vysvětlení základních principů a nástrojů pro řízení na vedoucích pozicích a řešení konkrétních pracovních situací z našeho pracoviště. Úžasná týmová atmosféra a práce.

Jiří Hradil
vedoucí elektro údržby


Oceňuji praktické vysvětlení probíraných témat a tlak na konkrétní řešení a opatření. Seminář mi přinesl obohacení o zkušenostech jiných pracovníků na obdobných pozicích. Profesionální výkon lektora. Užitečné presentace pro další práci.

Pavel Vančura
předák


Vynikající zázemí, týmová práce a tvořivá nálada. Přeji mnoho takových úspěšných seminářů. Dobrá práce. Jen tak dál.

Libor Šafránek
předák údržby