Ohlasy 2013

19.12.2013

Vážený pane Jardo,
děkuji za velmi užitečné a zajímavé poznatky a praktické rady. Váš kurz byl pro mne přínosný z hlediska řešení profesního a generačního konfliktu na pracovišti. Těším se na další.

Petr Stanislav
mistr


Pane Jardo,
chtěla bych nadále pokračovat v praxi těchto kurzů, kde poskytujete lidem své praktické zkušenosti. Zajímá mne, jak se chovat v různých situacích, co nám dává řeč těla a jak s tímto pracovat na svém pracovišti.

Romana Pavlíková
mistr


18.12.2013

Vážený pane Jardo, oceňuji na Vašich seminářích Vaše zkušenosti a léta praxe ve všech pracovních pozicích. Předal jste mi zajímavé zkušenosti do života a práce, hlavně jak se vyrovnat se stresem, s nadřízeným a také souhru a motivaci s kolektivem.

Romana Pavlíková
mistr


Pane Jardo,
s Vašim seminářem jsem byl velmi spokojen, oceňuji hlavně přenos zkušeností z hlediska využití potenciálu svých podřízených.

Petr Stanislav
mistr


Vážený pane Pávku,
chci Vám napsat, že jsem s Vámi absolvoval velmi zajímavý kurz, který použiji ke zlepšení přístupu k lidem ze své vedoucí pozice a naopak. Také oceňuji předání zkušeností ohledně duševní a psychické pohody a pohledu na sebereflexi.

Anna Mairingerová
mistr


11.12.2013

Vážený pane Jardo, děkuji za plnohodnotný vzdělávací kurz. Rád bych v tom i nadále pokračoval, hlavně v nácviku prezentačních dovedností. Vzhledem k náročnostem a růstu výroby naší společnosti je pro mou osobu zvládání stresu velkou výhodou pro další rozvoj mé osobnosti. Lubomír Beňo mistr


Pane Jardo,
byl jste skvělý, jako každý kurz s Vámi. Děkuji. Líbilo se mi to a doufám, že budeme pokračovat v dalších kurzech.

Markéta Chybová
mistr