Ohlasy 2018

Prosinec 2018

Chtěla bych touto cestou poděkovat vedení firmy za možnost účastnit se školení s panem Pávkem. Školení, jako vždy, probíhalo ve velmi příjemné a dělné atmosféře. Dobré rady, postřehy, diskuse i osobní letité zkušenosti velmi kvalitního školitele, nás vedou k zamyšlení, co a jak udělat lépe, jak přistupovat k ostatním kolem nás, jak zvládat stres a jak čelit problémům v konfliktních situacích. Velice si cením moudrosti tohoto školitele, na jehož vzorně připravených přednáškách určitě nikdo neusíná a do pracovního i osobního života si odnáší spoustu užitečných rad. Doufám, že i v dalším roce se firmě povede tak, abychom mohli i nadále pokračovat v tomto vzdělávání. Za všechny zúčastněné velké děkuji.

Alena Kotková
team leader


Nejvíce oceňuji komplexní řešení problémů a konkrétní úkoly týmů, včetně zpětné vazby. velmi příjemný osobní přístup s názornými příklady a pozitivní motivací účastníků k aktivní činnosti. Prioritní snaha vyřešit vzniklé podněty.

Iva Ospálková
laborantka


Dnes mě nejvíce zaujala týmová práce a komunikace mezi jednotlivými týmy. Lektorovi panu Pávkovi děkuji za celé jeho působení v naší firmě a doufám, že se jeho školení a názory dostanou i k dalším zaměstnancům. Děkuji.

Lukáš Bouda
kardex, obvody


Absolvovala jsem další školení s panem Pávkem a jsem opět velmi mile překvapená, jak kvalitou, tak i množstvím pro mne nových a potřebných informací. Dovolte mi tedy, abych firmě touto cestou poděkovala za organizaci vzdělávacího procesu s panem Pávkem. Ráda bych tímto poděkovala také panu Pávkovi. Forma podání byla velice příjemná. Přeji, ať se mu daří naplnit své poslání a dostatek spokojených klientů.

Pavla Ganczarczyk
team leader

Listopad 2018

Vynikající týmová spolupráce při analýze a po sléze navrhování řešení vedoucí k odstranění aktuálních problémů. Kromě mimořádné odbornosti lektora, která je nezpochybnitelná, děkuji za sympatický lidský způsob výkladu.

Václav Damborský
operátor CNC


Celý seminář byl velmi poučný a hodně srozumitelný. Probírané téma je velmi kvalitní. Zároveň jste vždy zábavný a praktický. Přeji hodně úspěchů a mnoho podobných seminářů. Mnohokrát děkuji.

Pavla Ganczarczyk
team leader


Vynikající přístup lektora a úžasná atmosféra tvořivosti na semináři. Děkuji za skvělý seminář, který mi otevřel oči a díky kterému se mohu dále rozvíjet.

Pavlína Dresslerová
senior operátor


Získal jsem nové zkušenosti a reálný pohled na situaci firmy a mého týmu. Výklad lektora perfektní, jeho příklady z praxe určitě využiji při své práci. Díky a budu se těšit na další setkání.

Nicolas Franko
senior operátor

Říjen 2018

Toto školení se mi líbilo a bylo zajímavé a záživné. Máte velmi vysoký standard vzdělávání a Vaší silnou stránkou je předávání praktických zkušeností. Doufám, že cyklus školení bude pokračovat. Zase jsem o něco chytřejší.

Věra Búbelková
team leader


Zajímavý a záživný seminář. Poutavá presentace a předávání zkušeností.Presentace týmu před kamerou – zážitek. Těším se na další semináře.

Petra Hejdová
senior operátor


Samozřejmostí tohoto semináře je fantastický přístup lektora. obsah je výživný a dá se velice dobře použít jak v pracovním, tak v soukromém životě. Lektorovi děkuji za jeho přístup a musím podotknout, že mě velice pomohl v osobním životě.

Lukáš Benda
specialista kardex – obvody


Jako obvykle u pana Pávka – praktičnost, jednoduchost, stručnost, svéráznost a nezbytný humor. Vaše semináře vybočují z řady klasických seminářů ostatních lektorů, řadím je mezi ojedinělé, nezapomenutelné a z hlediska odbornosti výjimečné. Děláte velice dobře svoji práci.

Martin Blažek
vrchní mistr