Ohlasy 2014

Pane Pávku,
líbí se mi Váš upřímný přístup a Vaše zaujetí pro věc. Je vidět, že všechno, co říkáte jste skutečně prožil a víte, o čem mluvíte. Děkuji.

Josef Klečka
mistr


20.6.2014

Pane Jardo,
jako obvykle skvělé. Vaše semináře nemají chybu. Neznám lepšího lektora, než jste vy. Každý seminář za naši dlouhou spolupráci všech Škol osobnostního rozvoje I, II, III mě vždy něco dal. Velmi praktické. Děkuji a přeji hezkou dovolenou.

Libor Kelnar
mistr


Pane Jardo,
musím znovu použít slova úžasné, skvělé, praktické, humorné. Na Vašich seminářích se prostě nedá spát. Vynikající spojení praxe s prostředím v naší firmě. Vaše úvahy – Instinkt zabijáka jsou nepřekonatelné. Děkuji. Robert Kulišťák mistr 19.6.2014 Vážený pane Pávku, děkuji za srozumitelně odborný výklad. Přeji mnoho životních a pracovních úspěchů. Patří Vám poděkování za celý kolektiv směny.

Petr Kainar
předák


Pane Pávku,
Vaše školení jsou poutavá a zajímavá. Hlavně umíte mluvit řečí nás dělníků. Takže Vám rozumíme, co říkáte.

Petra Bočanová
dělnice – předačka


Pane Pávku, opět poutavá přednáška. Na rozdíl od jiných lektorů nejste nudný a neusínám.

Pavel Kalina
dělník – předák


16.6.2014

Pane Jardo,
považuji Vás za luxusního lektora, který dokáže šířit skvělou náladu po celou dobu kurzu. Vyprávíte moc zajímavé příběhy na základě kterých se dá skutečně pracovat. Oceňuji také občerstvení – přímo luxus.

Michal Válka
team leader


Vážený pane Jardo,
na semináři bych vyzdvihl příjemné prostředí a dobré zpracování Vašeho tématu Futaba VIZE 2020. Děkuji za další zajímavé školení ve Vašem podání.

Šárka Zubričanová
finanční účtárna


Vážený pane Jardo,
jako obvykle jsem byl s Vaší přednáškou velmi spokojen. Na Vašich seminářích se mi líbí hlavně praktičnost a účelnost. Děkuji.

Karel Baloun
group leader

12.6.2014

Pane Jardo,
na Vašem semináři mne oslovila týmová spolupráce při tvorbě VIZE 2020. Váš výklad a návody jsou velmi praktické. Školení s Vámi je přínosné pro moji práci.

Tomáš Novotný
group leader


Vážený pane Pávku,
nejvíce mne z celého semináře oslovila praktická ukázka presentace a týmová práce na společném projektu VIZE 2020. Děkuji Vám, seminář se mi moc líbil. Bylo to srozumitelně podané.

Milan Sojka
group leader


10.6.2014

Pane Pávku,
to co děláte, je skvělé, pokračujte prosím dále ve svoji práci. Je to paráda. Jste člověk, který ví, o čem mluví. Děkuji.

Karel Netolický
mistr


Vážený pane Pávku,
týmová spolupráce při tvorbě VIZE 2020 je úplně perfektní, vize a návody lektora, coby Vás je skvělá. Mluvíte z praxe. Školení s Vámi je přínosné pro moji práci. Děkuji.

Tomáš Novotný
team leader


Vážený pane Pávku,
Vaše Škola osobnostního rozvoje úplně skvělá, děkuji Vám hlavně za přednesení praktických dovedností, které mají s praxí 100% společenství. Děkuji Vám.

Hana Navrátilová
team leader


9.6.2014

Vážený pane Pávku,
na Vašich seminářích mne nejvíce oslovuje spojení konkrétního popisu situací ze života a praxe. Mám podobný náhled na život i pracovní vztahy, jaké máte vy. Jen tak dále. Děkuji.

Zdeněk Hradil
mistr


Pane Pávku,
Vaše školení jsou velice netradiční, pro mne však velmi přínosné. Máte velice netradiční, ale efektivní formu výkladu a přístup k účastníkům. Konečně na školeních neusínám. Stanislav Kokošínský mistr


Pane Pávku,
oceňuji Vaše pozitivní myšlení. Ať zůstanete stejně pozitivní do sta let. Děkuji za příběh stoletého muže.

Jiří Láznický
mistr


Pane Pávku,
na Vašich seminářích se mi nejvíce líbí Vámi přednášená životní moudra a zkušenosti na základě historek a událostí, které se staly. Nebylo to nalévání jako obvykle, ale diskuse o práci, pracovních vztazích, týmové spolupráci a životě. Docela ovládáte psychologii, bylo to cítit z každé Vaší věty. Děkuji.

Jiří Pečínka
mistr


5.6.2014

Pane Jardo,
téma Vaší přednášky Obrana proti stresu a syndromu vyhoření je pro mne nesmírně zajímavá. Moc se mi líbilo, že jste přednášel na základě své praktické zkušenosti stresu syndromu vyhoření a hlavně toho, jakým způsobem jste přes tato úskalí přešel. Patří Vám mé velké poděkování. Ing.

Petra Rozčínková
manager


Pane Jardo,
moc se mi líbí, jakým způsobem jste pojal seminář týkající se stresu. Nejvíce mne oslovilo Vaše relaxační cvičení babky Alakájevy. Také se mi velice líbilo Vaše vyprávění z cest z Himalájí a Tibetu. Děkuji.

Ivan Sašo
parťák


Vážený pane Pávku,
tento seminář pro mne znamenal výjimečný zážitek, ještě jsem se nesetkal s takto zpracovaným tématem stresu na základě své osobní a praktické zkušenosti. Považuji tento seminář za velice přínosný, zvláště proto, že mne jim provázel člověk, který všechno o čem mluvil zažil. Děkuji Vám.

Pavel Kalina
parťák


2.6.2014

Pane Jardo,
líbí se mi Váš přístup k účastníkům a vysvětlení systému fungování firmy jako celku v závislosti na efektivitě rozvoje firmy. Doporučuji zdůraznit na vedení našeho podniku, že pokud má mít školení efektivní dopad na nižší management, měl by být proškolený i vyšší management. Děkuji

Petr Bajnar
mistr


Pane Jardo,
oslovil mne Váš jasný a srozumitelný výklad. Dost jsem se do Vašeho výkladu vcítil. Děkuji. Moc mi chutnaly chlebíčky a z zákusky na občerstvení.

Josef Klečka
mistr


Pane Jardo,
oceňuji Váš nezměrný optimismus, že se Vám podaří v naší firmě něco změnit. Taky se mi líbí Váš přístup k účastníkům kurzu.

Pavel Bartiník
mistr


30.5.2014

Pane Jardo,
Vašimi semináři jsem zjistil, co zlepšit sám na sobě, taky na svém pracovišti a ve svém týmu. Děkuji za přínosné rozšíření mého pohledu jak na sebe, tak i na pracovní stránku. Vašimi semináři se mi otevřely oči a pozměnil úhel pohledu na život a na práci. Děkuji.

Karel Všetečka
group leader