Sponzorujeme

Podzimní Hobby závody v Rudné pod Pradědem

Facebooková stránka ZDE

V neděli 7.10.2018 se pro letošní rok uzavřel oblíbený seriál Hobby závodů v drezůře a parkurovém skákání konaný v areálu Jezdeckého klubu Amír a sponzorovaný naší firmou. Ke spokojenosti všech zúčastněných přispěly nejen dobré výkony jezdců a jejich koní, ale i krásné slunečné počasí.


Jednodenní military závody v Rudné pod Pradědem

Facebooková stránka ZDE

V sobotu 18.8.2018 proběhly velmi úspěšné Jednodenní military závody v areálu Jezdeckého klubu Amír v Rudné pod Pradědem. Jezdec se svým koněm v jeden den absolvují drezůru, parkur a na závěr ještě jízdu v terénu přes pevné skoky. Naše společnost byla hlavním sponzorem této vydařené akce.


Letní Hobby závody v Rudné pod Pradědem

Facebooková stránka ZDE

V sobotu 23.6.2018 pokračoval seriál Hobby závodů v drezůře a parkurovém skákání „Cena společnosti VZDĚLÁVÁNÍ PÁVEK“, který se již tradičně konal v areálu Jezdeckého klubu Amír v Rudné pod Pradědem. Všichni zúčastnění si tuto akci skvěle užili.


Jarní Hobby závody v Rudné pod Pradědem

Facebooková stránka ZDE

V neděli 20.5. 2018 se uskutečnily v areálu jezdeckého klubu Amír v Rudné pod Pradědem již tradiční jarní Hobby závody „Cena společnosti VZDĚLÁVÁNÍ PÁVEK“ v drezůře a parkurovém skákání. Jezdecké klání se i díky krásnému slunečnému počasí velmi vydařilo.


Podzimní jezdecké klání v JK Amír

Facebooková stránka ZDE

V sobotu 9.9. 2017 se v areálu JK Amír v Rudné pod Pradědem konal veřejný trénink – hobby závody v drezůře a parkurovém skákání, které sponzorovala naše firma VZDĚDLÁVÁNÍ PÁVEK s.r.o.


25. ročník DOSTIHOVÉHO DNE

Fotogalerie ZDE

Dne 8.července 217 se v dostihovém areálu ve Světlé Hoře  uskutečnil 25. ročník DOSTIHOVÉHO DNE, který byl spojený s výročím 750 let Obce Světlá Hora. Dostihy a bohatý doprovodný program měl početnou diváckou kulisu i přes vrtkavé počasí.. Naše společnost byla jedním ze sponzorů této vydařené akce v obci.


Květnové závody v Rudné pod Pradědem

Facebooková stránka ZDE

V neděli 14.5.2017 se v areálu JK Amír uskutečnily závody v parkurovém skákání a terénní jízdě sponzorované firmou VZDĚLÁVÁNÍ PÁVEK s.r.o. Okresní klání se i díky krásného slunečného počasí vydařilo a všem vítězům gratulujeme.


Aprílový trénink v Rudné pod Pradědem

Facebooková stránka ZDE

Po zimní přestávce si v sobotu 1.4.2017 okresní jezdkyně+jezdci a jejich koně ověří svou připravenost na jezdeckou sezónu na veřejném tréninku – „Cena společnosti VZDĚLÁVÁNÍ PÁVEK“, který se koná v areálu Jezdeckého klubu Amír v Rudné pod Pradědem.


 

 Masopustní průvod Světlá Hora

Masopustní průvod Světlá Hora

Opět jste byli svědky bohatého doprovodného programu, občerstvení, jarmarku, kolotočů a samozřejmě hlavně dostihů. Jedním ze sponzorů této již tradiční akce v obci byla i firma VZDĚLÁVÁNÍ PÁVEK s.r.o.


24. ročník DOSTIHOVÉHO DNE

Dostihový den na stránkách obce

24. ročník DOSTIHOVÉHO DNE, který se konal v sobotu 9. července 2016 v dostihovém areálu ve Světlé Hoře. Opět jste byli svědky bohatého programu, občerstvení, jarmarku, vystoupení rytířů, kolotočů a dalšího doprovodného programu. A samozřejmě hlavně dostihy.


Jarní hobby závody v Rudné pod Pradědem

Facebooková stránka ZDE

V neděli 15.5.2016 se v areálu Jezdeckého klubu Amír v Rudné pod Pradědem uskutečnily jarní hobby závody – „Cena společnosti VZDĚLÁVÁNÍ PÁVEK“. Tyto závody byly určeny nejen pro ty, kteří začínají svou sportovní kariéru, ale také pro všechny ostatní milovníky koní a nadšence, kteří si tímto plní svá jezdecká přání.