Ohlasy 2014

Líbilo se mi vše, hlavně projev lektora a bylo to fajn. Budu rád, když školení prostřednictvím Školy osobnostního rozvoje bude pokračovat i nadále. Dodatečná retrospektiva na semináři posloužila i jako dobrá reference pro členy kurzu, kteří nastoupili „do rozjetého vlaku“ a nebyli přítomni na předchozích modulech. Povedlo se to. Děkuji

Mateo Bilič


Pane Jardo,
jako obvykle věcné, výstižné a hlavně poučné pro další profesní rozvoj. Jako vždy perfektní. Děkuji, že máte s námi trpělivost.

Radim Tobiáš
mistr


21.3.2014

Pane Jardo,oceňuji užitečnost školení na základě Vašich zkušeností. Moc se mi líbí Váš zápal pro věc. Děkuji.

Jan Hanusek
group leader


Vážený pane Jardo,
líbila se mi hlavně praktická část a řešení aktuálních problémů z praxe. Dělejte i nadále svoji práci tak dobře, jak ji děláte. Ať je mezi námi více takových lidí, jako jste vy.

Petra Staňková
manažer


Pane Jardo,
nemám ráda vytváření scének, musím však přiznat, že při vaši motivaci jsem ztratila ostych a šla jsem do toho. Snad to v budoucnu zvládnu i bez stresu. Děkuji.

Ludmila Mišovičová
team leader


Vážený pane Jardo, Moc se mi líbí Váš pozitivní přístup coby lektora, nastínění situací a pohled z obou stran. Děkuji za otevření očí a chuť znovu začít na sobě pracovat.

Adam Kunc
manažer


Vážený pane Jardo,
nádherné, poutavé vyprávění a upřesnění způsobu chování se ke spolupracovníkům, nadřízeným a podřízeným na základě Vašich příběhů a životních zkušeností. Máte velmi osobité a velmi pozitivní vyjadřování se o životních a pracovních problémech. Děkuji.

Jiří Ehrler
team leader


20.3.2014

Vážený pane Jardo,
na Vašich seminářích mne fascinuje umění navodění příjemné atmosféry, přiblížené problematiky vedení týmu podřízených a zapojení všech účastníků do kurzu. Zjistil jsem, že se nacházím na rozcestí a jsem zvědav, jaká bude následná cesta, po které se vydám.

Adam Kunc
team leader


Pane Jarda,
děkuji za vysvětlení, jakým způsobem jednat s lidmi, jak postupovat při mé práci (funkci), jak využít dovedností a aplikovat je při práci. Jelikož jsem absolvoval několik vašich školení, musím poděkovat za velmi přínosné informace. které jsem již použil při své práci a které mne obohatily ve svém osobním a pracovním životě a které se mi velmi osvědčily. Děkuji.

Tomáš Novotný
group leader


Pane Jardo,
velice si vážím a děkuji za věcné a srozumitelné osvětlení některých postojů k řešení pracovních problémů praktickým stylem v souvislosti vašich životních a pracovních zkušeností. Jste výborný vypravěč a člověk naturem mně podobný. Děkuji Vám.

Jiří Ehrler
mistr


Pane Jardo,
opět výborný výklad, opět velice poučný výklad, opět velice příjemný lektor, opět člověk, u kterého se neusíná. Děkuji Vám.

Lenka Provazníková
manažer


Vážený pane Jardo,
váš výklad není monotónní, nejsem z něho unavená, ani otrávená, narozdíl od jiných lektorů – blikačů. Děkuji za užitečně strávený čas.

Ludmila Mišovičová
team leader


19.3.2014

Pane Pávku,
já se na sebe na videu nerad dívám a ještě méně se rád poslouchám. Vaše metody jsou velice smysluplné a efektivní. Je skutečně zajímavé, jak je na videoanalýze a zpětné vazbě vidět, jaké dělám chyby a na základě této analýzy se učit a zlepšovat. Děkuji.

Zbyněk Lux
mistr


Vážený pane Jardo,
úkol a práce na tomto úkolu (projektu) v rámci skupiny, týmu byla velmi zajímavá. Nesmírně zajímavé bylo vidět sám sebe. Beru to jako konfrontaci v rámci uvědomění si, jak reaguji, jaká gesta používám atd. Celý seminář hodnotím jako superní pro pracovní i osobní oblast. Děkuji

Monika Dubcová
fakturantka


Vážený pane Pávku,
na semináři mne oslovila forma týmové spolupráce a to, jak se dokázali všichni zapojit a reagovat na danou problematiku. Mockrát děkuji za dnešní téma. Mně osobně chybí takováto forma týmové spolupráce v naší firmě a moc jsem se toho na dnešním semináři toho naučila. Díky.

Věra Čadkosová
manažerka


Pane Jardo,
zaujala mne forma Vámi presentované týmové spolupráce a komunikace v týmu. Dle mého názoru je velmi dobrá. Prostě když se chce, tak to jde a má to smysl. Opět velmi dobrá práce. Děkuji

Aleš Urbaník
mistr


Vážený pane Jardo,
na semináři mne oslovila tvorba týmové spolupráce na základě které vyšly na povrch nedostatky a bolavé místa firmy, jejich analýza a následná řešení. Super seminář.

Miroslav Mroček
mistr


Vážený pane Pávku,
účastníci stále více používají znalostí z praxí z Vašich seminářů. Odráží se a je to viditelné i ve firmě. Ukazují se problémy, které mnohdy byly dlouhodobě neřešitelné. Nadále budu využívat Vaše rady na řešení konkrétních případů z praxe pokusím se svoje podřízené zapojovat do řešení jednotlivých situací. Děkuji za krásný seminář.

Dagmar Rozehnalová
manažerka


18.3.2014

Vážený pane Pávku,
jsem rád, že jsou i takoví lektoři, kteří nejen, že dokážou naučit, ale také díky nim je pobyt v práci příjemnější. Děkuji.

Daniel Sokol
mistr


Pane Pávku,
byl jste opět skvělý a zjistila jsem, že opět se co učit a co vylepšovat. Presentace, kterou jsme dneska nacvičovali, mne zcela dostala a navíc mne vedla k dalším nápadům z hlediska zlepšovatelského hnutí ve firmě.

Petra Klimková
mistrová


Pane Pávku,
všichni cítíme, že semináře s Vámi dávají smysl. Navíc na Vašich seminářích panuje bezva nálada a dáváte dobré a praktické rady a nikdo si na nic nehraje. Jako vždy jsem spokojena na sto procent, těším se na další setkání.

Lenka Benešová
mistrová


Vážený pane Jardo,
dobrá práce. Je vidět, že děláte práci, která Vám vyhovuje, která Vás baví. Moc se mi líbily praktické cvičení a rady, zároveň mne oslovila příjemná atmosféra.

Hana Kelnarová
mistrová


Vážený pane Pávku,
velice oceňuji váš pozitivní přístup a presentování příkladů ze života a z praxe. Hodně mně vyhovuje vyzkoušení presentace prostřednictvím videotréninku a zpětná vazba. Přeji Vám hodně zájemců o Vaše semináře, protože Váš projev a znalosti mohou mnoha lidem pomoci. Děkuji.

Daniela Jurková
mistrová


11.3.2014

Pane Jardo,
velkým přínosem pro mne byla presentace v týmech – spolupráce a hlavně zjištění, na čem musím neustále pracovat. Ráda bych poděkovala za pěkný výklad a přípravu na další práci – presentace a základní principy řízení.

Silvie Šindlerová
manažer