Ohlasy 2016

Prosinec 2016

Líbila se mi otevřená diskuse a ochota přednášejícího odpovědět i na nepříjemné dotazy a rozebírat konkrétní pracovní případy. Semináře mi pomohly v jiném pohledu na věc, co se týče mé pracovní pozice. Super výklad. Těším se na příští setkání.

Jaroslav Fojtík
instruktor


Líbilo se mi předvedení řešení konkrétních situací v praxi. Natáčení na kameru a rozebírání situací s následným doporučením – zpětná vazba. Děkuji za srozumitelný výklad. Semináře jako logický celek jsou vynikající.

Yvona Malisová
předák – kontrola


Všechna sezení byla poučná a zajímavá. Nejvíce se mi líbila efektivní komunikace a týmová práce. Na základě svých zkušeností bych semináře doporučil všem zaměstnancům společnosti. Doufám, že se ještě setkáme za rok.

Petr Kohout
seřizovač


Líbil se mi neotřelý přístup a praktický výcvik obohacený příklady ze života. Velmi působivé školení. Po oba dny jsem se ani chvilku nenudil. Pokračujte dále v nastaveném trendu.

Libor Hůlek
dispečer výroby


Nejvíce se mi líbila týmová práce. Působivé je natáčení na kameru a následné hodnocení. Cyklus seminářů jako celek působí pozitivně a uceleně. Doporučuji všem zaměstnancům firmy.

Stanislav Holinka
seřizovač


Jasný, stručný, přímý, osobitý výklad. Názorné příklady a praktické zkušenosti. Jeden z nejlepších seminářů, na jakých jsem byl. Imponující životní a pracovní zkušenost lektora. Nelze nic vytknout. Jen tak dál. Přijdu opětovně a rád.

David Lafit
dispečer výroby


Zažil jsem asi dvacet školení mnoha témat manažerských dovedností. Pamatuji si cca tři nejvýraznější z nich. Toto školení patří mezi ně – nejpřínosnější pro praktické použití. Praktické příklady a rozumně dávkované informace patří k Vašim silným stránkám. Mluvíte řečí našeho kmene.

Josef Nádvorník
technolog

Listopad 2016

Děkuji za Vaše rady a ukázky, jak řešit různé situace při poradách. Líbila se mi praktická ukázka a natáčení na video. Naučil jsem se, jak má probíhat efektivní porada. Následná zpětná vazba a vyhodnocení bylo velmi užitečné.

Martin Soška
mistr


Efektivní a zároveň zábavný způsob výkladu. Zajímavé historky ze života a z práce. Testy, zvláště ten podprahový, byly super. Jasné, stručné a praktické příklady. Pozitivní přístup k danému tématu. Děkuji.

Jaroslav Fojtík
instruktor


Velmi se mi líbilo, že vyučující dává příklady ze skutečných situací. Celý seminář byl velmi věcný. Praktické vysvětlení pojmů a řešení situací v komunikaci mezi lidmi. Seminář považuji za velmi přínosný. Výborná práce. Děkuji.

Aleš Urbánek
seřizovač


Přestože jsem byl po noční, vůbec se mi nechtělo spát. Nejlepší seminář na jakém jsem doposud byl. Mělo to hlavu a patu a pro mne srozumitelné a zajímavé. Ostatní školitelé, na kterých jsem byl, jsou proti Vám žabaři.

Jaroslav Vrchlík
instruktor


Jste fakt dobrý. Máte velmi přímé a přímočaré vystupování. Moc dobře se posloucháte a Vaše historky, na kterých vysvětlujete jednotlivé nástroje motivace, jsou jednoduché a účinné. Vůbec jsem se nenudil. Jediný seminář, kdy jsem nespal.

Petr Přibyl
instruktor


Nemám, co dodat, stále lepší a lepší úroveň – seminář od semináře. Praktické, použitelné, užitečné. Pravdivost a realita. Videotrénink se mne dotýká a to je dobře. Mám dojem, že školení mimo jiné pomáhá i stmelit náš kolektiv.

Martin Soška
mistr