Ohlasy 2015

29.4.2015

Pane Pávku,
dnes jsem Vás poprvé viděl v konkrétní akci v provozu a konstatuji, že jste docela drsný chlapík, který jde cílevědomě za svým cílem. Vaše jednání bylo pro mne velmi inspirativní.

František Hasalík
vedoucí kvality


Pane Pávku,
Vám bych se nechtěl dostat do spárů. Jste chlap jako řemen.

Zdeněk Mroček
mistr


22.4.2015

Pane Jardo,
děkuji za kvalitně strávený den – díky Vám a kolegům z týmu. Těším se na 20.5.2015 na pokračování Školy osobnostního rozvoje.

Iva Světlovská
mistr


Pane Jardo, nejvíce si cením schopnosti týmové spolupráce na konkrétním pracovním projektu, následné prezentace a zpětné vazby z Vaší strany.

Tomáš Hudel
mistr


21.4.2015

Pane Pávku,
máte velice osobitý styl, díky příkladům a Vašim zkušenostem ideální na změnu postojů a myšlení lidí, zejména ve výrobě. Změna postojů je změnou nejtěžší, proto Váš styl je pro ni velmi přínosný. Vaše vystupování hodnotím velmi pozitivně a děkuji za spolupráci.

Ladislav Botur
personální ředitel


Pane Pávku,
oceňuji Vaši praktickou zkušenost. Je znát, že jste chlap z fabriky a že nestavíte výuku jen na tabulkách, ale na přímých příkladech z praxe. Váš styl výuky je záživný a vyhovuje mým představám.

Jaroslav Žiačik
mistr


17.4.2015

Pane Jardo,
oceňuji věnovaný čas mimo firmu pro hlavní mistry. Nejvíce mne oslovuje spolupráce a nadšení v rámci tréninku mezi hlavními mistry a lektorem. Líbí se mi praktické vysvětlení „metody otupení hrotu“. Použiji v praxi.

Roman Weinlich
hlavní mistr


Pane Jardo,
nejvíce mne zaujal výklad „metody otupení hrotu“ a praktická zkouška a rozbor modulových situací. Opět perfektní. Děkuji.

Miroslav Baklík
hlavní mistr


16.4.2015

Pane Jardo,
líbil se mi pohled tohoto semináře na osobnostní typy a porovnání člověka, co opravdu je. Líbily se mi také scénky a následný rozbor – vysvětlování a rozbor situací. Pokračujte dále ve své dobré práci.

Jakub Šik
team leader


Pane Jardo,
moc Vám děkuji za hodnotné informace ze života a u vlastní praxe a doufám, že se setkáme i mimo školení a pohovoříme otevřeně o čemkoliv v tomto světě a v poznatcích ze semináře. Děkuji.

Daniel Servus
team leader


15.4.2015

Pane Pávku,
děkuji za podnětné rady týkající se zavádění a hlavně dalšího fungování 5S ve výrobě. Ve Vašem výkladu a následně týmovém zpracování projektu jste mi potvrdil, že platí „šedá je teorie, zelený je strom života“.

Zdeněk Zelinka
vedoucí výroby


Vážený pane Pávku,
líbí se mi, že uvádíte konkrétní příklady z vlastní praxe. Osobní zkušenost při zavádění 5S a schopnost přenosu této zkušenosti je nejlepším nástrojem. Vy tyto nástroje umíte používat.

Jiří Marek
vrchní mistr


14.4.2015

Pane Jardo,
5S ve Vašem podání a Vaši metodikou lze realizovat. Je vidět, že jste praktický člověk a víte, jak to v praxi chodí a co realizovatelné je a co je pouhá teorie na papíře.

Jaroslav Vavřík
vrchní mistr


Pane Pávku,
líbí se mi Váš pragmatický přístup k japonským metodám průmyslového inženýrství. Něco jiného je to, co je použitelné v Japonsku a něco jiného je to, co je použitelné v ČR a vy to víte.

Miroslav Král
vrchní mistr


10.4. – 11.4.2015
Pane Jardo,
uchvacuje mne pozitivní atmosféra semináře. Oceňuji viditelný posun vedoucích pracovníků – účastníků semináře směrem dopředu. Spolupráce s Vámi je potěšením.

Martina Přibylová
HR manager


Pane Jardo,
nejvíce se mi líbí živý a lidský styl školení vycházející ze životních a pracovních zkušeností. Děkujeme a těšíme se na příští semináře.

Vladimíra Galková
mistr


Pane Jardo,
opět prezentace ve Vašem vynikajícím podání – nezklamal jste a opět pozitivně překvapil. Viditelný posun účastníků ve video prezentaci. Jen tak dál! Jo a máte u nás ve firmě jmenovce.

Vladimír Frank
mistr


9.4.2015

Pane Pávku,
identifikace dat – analýza procesu – přenos informací – řídící struktura – kontrolní systém. To si zapamatuji na celý život.

Jan Vrba
supervizor


Pane Pávku,
pochopitelné, věcné, praktické, motivující. Řeč, které rozumím. Jsem rád, že jsem se s Vámi setkal.

Petr Ďásek
supervizor


8.4.2015

Pane Jardo,
oceňuji možnost vyzkoušet si prezentaci projektu, který byl sestaven metodou SMART. Následná zpětná vazba lektora mě potěšila. Děkuji za Váš čas a poutavé školení.

Petr Švásta
mistr


Pane Jardo,
líbila se mi možnost vyzkoušení prezentace projektu a podpora Vás, coby lektora – povzbuzení – nebát se. Jako vždy dobrá práce. Děkujeme za Váš čas a energii.

Pavla Königová
mistr


3.4.2015

Pane Jardo,
děkuji za velmi zajímavý výklad. Váš další seminář byl výborný. Těším se na další.

Iva Světlovská
mistr


Pane Jardo,
umíte velice dobře specifikovat problémy ve firmě a navrhnout opatření na nápravu. Zároveň vše vysvětlíte příklady z vlastní praxe. Velmi poučné.

Petr Mladěnka
mistr


2.4.2015

Pane Jardo,
líbí se mi Vaše forma výkladu spojena s osobní, životní a pracovní zkušeností. Máte co nabídnout právě díky těmto zkušenostem. Děkuji za seminář. Výborný, účinný, poučný a zábavný výklad.

Jakub Šik
team leader


Pane Jardo,
naučil jste nás novým poznatkům, se kterými se setkáváme jak v práci, tak i v běžném životě. Dobíjíte člověka další energií. Děkuji.

Iva Šustková
team leader