Ohlasy 2015

Pane Pávku,
užitečné a praktické. Tak by měl seminář vypadat. A měl by učit učit pouze člověk, který ví o čem mluví.

Jiří Macháček
mistr


16.2.2015

Pane Jardo,
jste dobrej týpek. Jsem rád, že nemusím po žních k Turkovi.

Josef Pecha
mistr


Pane Jardo,
díky moc za velmi užitečné rady týkající se mé komunikace s nadřízeným. Vaše „Metoda otupení hrotu“ skutečně funguje. Je to tak, jak jste říkal.Změňte přístup a chování ke svým šéfům a oni ho k Vám změní také.

Petr Mach
mistr


13.2.2015

Pane Pávku,
na Vaše semináře chodím rád. Vždy se něco nového a zajímavého dovím. Taky vidím, že se moji kolegové mění k lepšímu. Doufám, že se měním i já.

Jiří Ščerba
mistr


Pane Jardo,
další zajímavý kousek. Seminář, ze kterého jsem si opět něco vzal. Navíc umíte být zábavný a dobře se posloucháte. Neděláte to jako někteří jiní lektoři, kteří ze sebe dělají frajera a jsou falešní.

Petr Plešek
mistr


11.2.2015

Pane Jardo,
velmi dobře připravený seminář.Víte, o čem mluvíte a líbí se mi způsob Vašeho vyjadřování. Je poznat, že jste se prací mistra skutečně živil a znáte všechny nuance tohoto povolání.

Karel Válek
mistr


Pane Jardo,
s dnešním seminářem jsem spokojen (jako obvykle). Budu se těšit na naše další březnové setkání v rámci Školy osobnostního rozvoje. Jsem zvědavý, co na nás připravíte tentokrát.

Lubomír Chodura
mistr


10.2.2015

Pane Jardo,
velmi povedený seminář. Jste člověk na svém místě a máte dar řeči.

Antonín Valášek
mistr


Vážený pane Jardo,
líbí se mi, že umíte spojovat praxi a zkušenost se zajímavým a humorným výkladem. Děkuji.

Jan Válek ml.
mistr

4.2.2015

Pane Pávku,
nejvíce se mi líbí praktické ukázky z pracovního i osobního života. Dokážete udržet pozornost po celou dobu výkladu. Vaše vystoupeni hodnotím velmi pozitivně a hodnotně. Máte umění motivovat celou skupinu. Děkuji

Taťána Vaculová
vedoucí Úřadu práce


4.2.2015

Pane Pávku,
úroveň seminářů je pro mne velkým přínosem. Myšlenky, které byly z Vás vysloveny jsou uplatnitelné jak v práci tak v osobním životě. Jako lektor mluvíte velice jasně a srozumitelně. Víte o čem mluvíte a máte praktickou zkušenost a schopnost předávat tyto informace dále. Vaše výuka byla zábavná a motivující.

Jitka Priviczerová
pracovnice Úřadu práce


3.2.2015

Pane Jardo,
na Vašich seminářích nejvíce oceňuji preciznost. Způsob výkladu považuji za vynikající a oslovuje mne hlavně, že je v něm hodně praxe. Jste velmi pozitivní osobnost – pokladnice vědomostí. Jen tak dál.

Naděžda Volná
mistr


Pane Jardo,
nejvíce mne oslovují poznatky z praxe a znalost pracovního prostředí naší firmy. Už teď se těším na další semináře Školy osobnostního rozvoje, které mi určitě pomůžou v mém pracovním rozvoji. Máte velmi příjemné vystupování a pozitivní charisma.

Pavla Königová
mistr


30.1.2015

Pane Jardo, absolutně mne fascinuje Vaše zaměření na cíl. Uvítám velmi rád pokračování seminářů týkajících se Leadershipu I, II, III. Oceňuji také pohodovou a pozitivní atmosféru. Děkuji

Miroslav Baklík
hlavní mistr


Pane Jardo,
oceňuji praktické a efektivní vysvětlení tématu školení – Leadership. Uvítám další pokračování Leadershipu I, II, III. Nejvíce mne oslovuje perfektní prezentace problematiky se zaměřením na problémy v naší firmě. Jen tak dál, děkuji.

Roman Weinlich


29.1.2015

Pane Jardo,
jednoduché věci fungují nejlépe. Váš seminář – jasný, výstižný, praktický.

Jiří Knápek
vedoucí provozu


Vážený pane Jardo,
zaujal jste mne hlavně tím, že umíte humornou formou definovat pracovní problémy a umíte nalézt praktická řešení.

Zdeněk Malý
vedoucí výroby


28.1.2015

Pane inženýre,
na Vašem vystoupení oceňuji: životní zralost, pozitivní charisma, technickou zdatnost, reálnou praktičnost. Máte výjimečný dar řeči, který umíte ve své profesi brilantně použít.

Richard Bayer
výrobně technický ředitel


Vážený pane Pávku,
nejvíce mne oslovila Vaše empatická komunikace s účastníky semináře, zaujetí a nadšení pro Vaši práci lektora a schopnost analyzovat pracovní problém a navrhnout reálná řešení.

Luboš Malý
vedoucí výroby


27.1.2015

Vážený pane Pávku,
děkuji za seminář, který hodnotím po odborné stránce velmi pozitivně. Je vidět, že jste skutečně pracoval v technických manažerských pozicích a víte, o čem mluvíte. Plně se ztotožňuji s Vašimi názory na fungování týmu údržby a jeho jednoznačného podílu na efektivním procesu výroby.

Alois Seidl
vedoucí údržby.


Pane inženýre,
jsem rád, že jsem se po dlouhé době setkal s lektorem – odborníkem, který prošel praxí a nenosí růžové brýle líbivých a rádoby fungujících teoretických metod řízení provozu údržby, které v praxi nefungují a jsou to jen teoretické bláboly naprosto odtržené od reálné skutečnosti.

Václav Horák
vedoucí údržby