Ohlasy 2015

1.4.2015

Pane Jardo,
jsem rád, že jsem si při setkání s Vámi opět mohl rozšířit znalosti a vědomosti. Budu se těšit na další setkání. Jen tak dál.

Pavel Dlouhý
mistr


Pane Jardo,
nejvíce se mi líbily nápady a návrhy mých kolegů z týmů a jiných středisek pro zavedení metodiky 5S na svém pracovišti. Děkuji.

Michaela Oškrobanyová
mistr


31.3.2015

Pane Pávku,
oceňuji Vaši odbornost a lidskost. Zůstaňte stejný.
Jan Přibyla
strojník


Pane Pávku,
jste velice osobitý člověk. Nejvíce se mi ve Vašem podání líbila řeč těla. Děkuji.

David Nábělek
strojník


27.-28.3.2015

Pane Pávku,
děkuji Vám za přístup k nám jako k rovnocenným partnerům. Ani Chvíli jsem se nenudila. Vše, co jsem na semináři zažila, tak pro mne byla nová pozitivní zkušenost.

Jana Krmelová
mistr


Pane Pávku,
umíte brilantně upoutat a udržet pozornost probírané tématiky. Seminář Prezentační dovednosti na pracovišti mě hodně zasáhl. Budu moc rád pokračovat s Vámi v dalších seminářích s takovým nadšením a zaujetím jako doposud.

Roman Weinlich
hlavní mistr


Jardo,
děkujeme a těšíme se na další spolupráci. Nejvíce se mi líbí, že umíš aktivně zapojit účastníky semináře a vidět, jak působím na své okolí, možnost předvést se a prezentovat své nápady.

Ing. Zdeněk Kreml
mistr


26.3.2015

Pane Jardo,
jako vždy perfektní a vyčerpávající výklad, tentokrát japonská metoda 5S. Těším se na další semináře s Vámi, společné cesty Školy osobnostního rozvoje.
Tomáš Randýsek
mistr


Pane Jardo,
oceňuji pozitivní přístup ke klientům a praktický přístup k problematice 5S. Motivuje mne to k další spolupráci.

Ladislav Kotrla
mistr


25.3.2015

Pane Jardo,
líbí se mi poutavá forma semináře. Odnesl jsem si hodně nových informací a dobrých podnětů do pracovního i osobního života. Děkuji.
Ondřej Hlaváček
předák


Pane Jardo,
velmi mě oslovuje Vaše otevřenost. Zůstaňte takový, jaký jste.

Jan Přibyla
předák


20.3.2015

Pane Pávku,
oceňuji aktivní příklady z praxe a Vaši lektorskou zdatnost. Zcela jistě se domluvíme na dalších tématických okruzích seminářů.

Pavel Drabina
manažer výroby


Pane Jardo,
na semináři se mi líbilo spojení teorie a praxe. Líbí se mi Váš osobitý projev, Váš způsob výkladu a ráznost. Těším se na příště. Děkuji.

David Chobot
manažer


12.3.-13.3.2015

Pane Pávku,
byl to jeden z nejlepších seminářů, kterých jsem byl účasten.

Miroslav Plánka
vedoucí výroby


Pane Jaroslave,
na nic si nehrajete, jste přímý, Vaše zkušenosti a Vaše poctivost se přenáší i na nás. Líbilo se mi téma, které můžeme využít ke svému zdokonalení. Podání, upřímnost, nácvik před kamerou a upozornění na chyby. Děkuji.

Michal Bartoň
mistr


10.3.-11.3.2015

Doufám v další spolupráci a zdokonalování díky Vašemu školení.

Petr Možný
mistr


Pane Jaroslave,
líbily se mi přínosné diskuse, osobní rozvoj jednotlivců – viditelný posun, hloubka témat – stres a obrana proti němu.

Martina Přibylová
vedoucí pro PR


3.3.2015

Pane Jardo,
líbí se mi Vaše energická povaha a široké a praktické dovednosti s vedením a motivováním lidí.

Petr Švásta
mistr


Pane Jardo,
máte hodně záživný výklad a hodně mluvíte z vlastní praxe. Jste moc dobrý (to je ve Vaši přítomnosti opravdu efektivně strávený čas).

Naďa Volná
mistr


2.3.2015

Pane Pávku,
dobře vysvětleno, dobře pochopeno, dobře natrénováno, teď už jenom použít v práci.

Jaromír Hub
mistr


Pane Jardo,
seminář se mi moc líbil. Jste chytrá člověk a máte mnoho životních zkušeností. Práce před videokamerou je stresující, ale uznávám, že nese výsledky.

Jiří Šturm
mistr


25.2.2015

Vážený pane Pávku,
kromě Vás jsem zatím nepoznal nikoho, kdo nejen ví, že o čem mluví, ale umí se také pohybovat ve výrobě a má schopnost vidět disproporce, jak říkáte Gordické uzly a navrhovat reálně organizačně technická řešení přímo na místě. Klobouk dolů.

Gabriel Plešek
vedoucí výroby


Vážený pane Pávku,
na téma KAIZEN se dají stáhnout tisíce odkazů na internetu. Na téma Štíhlá výroba je možné stáhnout a zakoupit stovky webinářů s teorií popsanou do všech detailů. Váš výklad KAIZENu je obdivuhodný v tom, že se dá použít ve vylepšení již nastavených firemních procesů v rámci běžícího chodu firmy.

Ing. Jaroslav Zahradník
výrobní ředitel


24.2.2015

Pane Pávku,
z Vašeho výkladu usuzuji, že o japonských metodách průmyslového inženýrství víte více, než jen naučenou teorii. Souhlasím s Vámi, že zavádět tyto metody v podmínkách českých firem, lze pouze s přihlédnutím ke specifičnosti podnikatelského prostředí v ČR.

Petr Blažek
výrobní ředitel


Vážený pane Pávku,
5S dobře vysvětleno a natrénováno. Je vidět, že máte reálné zkušenosti, jak zavádět tuto metodu do reálného života ve fabrice.

Jaroslav Mužný
vedoucí výroby


18.2.2015

Vážený pane Pávku,
jsem velice rád, že mohu absolvovat Vaši Školu osobnostního rozvoje. Umíte zajímavou formou předat užitečné a zajímavé rady, jak zlepšit komunikaci se svými nadřízenými a podřízenými.

Zdeněk Malý
mistr