Ohlasy 2013

Pane Pávku,
tato akce byla skvělá, pomáhá mi jak v osobní, tak v pracovní oblasti mého života. Oceňuji profesionální srdce, za které děkuji. Jde mi hlavně o zkušenost spojenou s praxí, kterou mohu předávat dál.

Romana Řezníčková
marketing a management


Vážený pane Jardo,
Vaše školení ze Školy osobnostního rozvoje je podáváno výborně. Výborné zainteresování školených na školiteli. Můj konkrétní přínos je hlavně na jednání s kolektivem a s podřízenými a pochopení osobností pracovníků a mých vedoucích. Děkuji

Milan Piaček
mistr


Pane Jardo,
na nudné přednášce se spí. Tady se nespalo. Takže to k něčemu bylo. Děkuji. Doufám, že osobně zlepším prosazení mých názorů ve svém týmu.

pan Burček
mistr


Pane Jardo,
Vaše semináře se mi velice líbí, nejedná se o monotónní výklad a jsme všichni aktivně zapojeni. Můžeme zhodnotit naše klady a zápory. Doufám, že proběhnou i další semináře. Pro mne osobně jsou velkým přínosem. Naprosto skvělá kombinace. Praktické cvičení, příklady ze života, komunikace, prostě super.

Ceiplová Kamila
mistr


Vážený pane Jardo,
opět další výborný seminář, který určitě uplatním ve svém oboru. Chci pokračovat ve Vaši Škole osobnostního rozvoje – Řídící dovednosti, Obrana proti stresu a Prezentační dovednosti. Super podání konkrétních situací. Těším se na další semináře.

Ladislav Kotrla
mistr


Pane Jardo,
kurz mi rozšířil možnosti práci v týmu. demonstroval určité metody v reálných situacích a posílil realizaci mé vize v životě a v práci. Rád uvítám další rozšíření kurzu ke zlepšení mých manažerských dovedností na pozici mistra. Děkuji, Vaše semináře jsou velmi poučné a názorné.


Pane Jardo,
Váš seminář mi pomohl ke zlepšení komunikace a lepšímu zvládnutí rozdělení úkolů. Mám zájem pokračovat ve Vaši Škole osobnostního rozvoje. Děkuji za výborný přístup a hlavně za praktické cvičení z reálného pracovního života.

Rudolf Bartas
mistr


Pane Jardo.
Vaše semináře jsou velice povzbudivé a motivující. Určitě mají velký smysl pro moji další práci. Člověk potřebuje několikrát do roka NABUDIT. Seminář byl velice přínosný, hlavně svými názornými situacemi z praxe. Těším se na další setkání.

Ladislav Kotrla
mistr


Pane Pávku.
Kurz mi ukázal jiné možnosti při práci s lidmi. Trénování manažerských dovedností je důležité pro udržení výkonnosti a spokojenosti na pracovišti. Děkuji za názorné a výstižné presentace.

Tomáš Vaško
mistr


Zdravím, Váš seminář mne vedl k zamyšlení nad svým přístupem k práci. Máte výborný přístup a srozumitelný výklad.

Rudolf Bartas
mistr


Děkuji za srozumitelné a praktické podání problémů komunikace s lidmi. Vyjadřuji spokojenost s vedením a obsahem kurzu.

Aleš Gemrod
mistr


Vážený pane Pávku,
oceňuji přenesení životních zkušeností do lektorské práce. Vaše školení považuji za užitečné, určitě chci školení pro naše zaměstnance. Školení je akční, neuspávající, podněcující.

Martina Scholasterová
personalistka


Vážený pane Jardo,
zaujalo mě představení programu Školy osobnostního rozvoje, bylo to velmi efektivní. Prezentace byla dostatečná a zajímavá. Ujasnila jsem si, co by bylo dobré naučit náš management. Jako lektor jste mě zaujal, prezentace je perfektní. Přenos Vašich životních zkušeností je podán humornou a nezapomenutelnou formou. Perfektní.

Danuše Ballaschová
managerka pro personalistiku


Vážený pane Pávku,
jako lektor jste výborný. Vaše semináře jsou zajímavě prezentovány, výuka není nudná, oživujete je vlastními příběhy. Školení je určitě přínosné. Přínosem pro naši firmu by byla celá Škola osobnostního rozvoje, hlavně pro mistry.

Veronika Slaninová
personaliska


Děkuji lektorovi za emotivně pozitivní seminář. Byl výborný, opět na něj nezapomenu.

Hana Bortlová
personalistka


Seminář byl na velmi vysoké úrovni výkladu lektora s bezvadnou atmosférou.

Libor Kelnar
mistr


Děkuji pane Pávek, jste jednička.

František Suchý
mistr


Pane Pávek,
jak jsem již avizoval při minulém školení, zůstaňte takový, jako jste a pokračujte v tom, co děláte. Obrovsky oživující a rozsáhlé školení. Jste chlap na svém místě.

Lubomír Jordán
mistr


Vážený pane Jardo.
Pozitivní přístup Vámi lektorovaných seminářů pro moji další práci mistra v praxi. Rád bych se zúčastnil Vašich dalších kurzů. Poděkování, velmi přínosné a poučné.

Pavel Dlouhý
mistr


Vaše školení nám hodně dává v osobním i pracovním životě.

Marie Kupáňová
mistr


Vzhledem k tomu, že se na seminářích jedná o konkrétní pracovní situace a jejich řešení, je toto velkým přínosem v praxi, ale i pro celý život. Moc děkuji.

Lubomír Beňo
mistr


Pane Jardo,
neuvěřitelně podané školení. Máte obrovské nadání a potenciál pro tuto práci. Humorné, objektivní, výstižné, praktické. Jen tak dál, Jste přínosem pro všechny ve firmě.

Lubomír Jordán
mistr