Ohlasy 2013

Vážený pane Jardo,
děkuji za velký pozitivní náboj do další moji práce, nové metody při řešení stresových a konfliktních situací. Chci absolvovat další druh kurzu Prezentační dovednosti na pracovišti. Děkuji za super prezentaci dnes.

Ladislav Kotrla
mistr


Vážený pane Jardo,
měli bychom v dalších seminářích pokračovat. Váš výklad je velice zajímavý a dá nám hodně do života. Moc děkuji. Velice příjemné a výstižné povídání, člověk by měl zhodnotit priority svého života.

Marie Lysová
mistr


Pane Jardo,
jako lektor jste stále skvělý, není co dodat. Uvítal bych další seminář na zlepšení komunikace na pracovišti, motivaci pro zlepšení komunikace a další obohacení stresujících faktorů a vašich zkušeností.

Kateřina Knetová
mistr


Pane Jardo,
budu ráda, když se zase znovu uvidíme a budeme mít možnost v pokračování vaši Školy osobnostního rozvoje. Ráda bych pokračovala v kurzech týkajících se verbální a neverbální komunikace a prezentace na pracovišti s využitím vašich pracovních a osobních zkušeností. Děkuji.

Marie Kubátiková
mistr


Pane Pávek,
jako vždy absolutní spokojenost. Budu rád, pokud budu mít možnost zúčastnit se dalšího školení a vzdělávání s Vámi. Děkuji. tento kurz mě přinutil zamyslet se nad změnou priorit v osobním a pracovním životě, a změny přístupu ke stresovým situacím.


3.12.2013

Pane Pávku, oceňuji, že jako lektor nemáte pouze teoretické znalosti, ale jste hlavně praktik. Důležité je, že jste prošel pozicemi od dělníka k managerovi, tzn., že víte, o čem mluvíte. Oceňuji hodně příkladů z praxe, kombinace několika oblastí – motivace, komunikace a řešení konfliktů. Děkuji Vám za pěkné školení a paní Řezníčkové děkuji za vynikající občerstvení.

Veronika Tkáčová
personalistka


Vážený pane Pávku,
jsem velmi spokojena s Vámi, coby lektorem, způsobem Vašeho výkladu a jeho prezentací. Seminář mi dal uvědomění si různých záležitostí, nové praktiky v praxi, které mohu využít. Velký plus vidím v diskusi, projevu a možnosti projevu našich názorů.

Barbora Kremerová
administrátor


Pane Pávku, líbilo se mi, v jakém duchu byl veden kurz. Seminář mi ukázal jiný pohled na firemní „starosti“. Michal Opálka technik


Vážený pane Pávku,
velké poděkování za přiblížení svých osobních a pracovních zkušeností v oblasti sebepoznání. Důležité je, jak umíte řešit konkrétní situace a jak umíte předat možnosti řešení, které mi mohou pomoci v mých dalších životních a pracovních krocích.

Věra Tupčuková
administrativní pracovník


29.11.2013

Vážený pane Jardo, Vaše školení bylo jako obvykle velmi dobře připraveno. Vaše semináře se vyznačují velkou kvalitou a odborností. Děkuji, uvítám další školení s Vámi.

Miloš Brabec
team leader


Vážená pane Jardo, díky za perfektně odvedenou práci od Vás coby lektora jako i v jiných letech. Přeji hodně zdraví a ať se Vám daří i v osobním životě. Jaroslav Marek team leader


Pane Jardo,
jako obvykle školení na velmi vysoké úrovni a krásně srozumitelné a praktické. Vaše semináře jako jedny z mála jsou použitelné v mé praxi.

Anna Bezinková
team leader


Vážený pane Pávku,
dozvěděla jsem se, jakým směrem mám do budoucna jít a ubírat se, abych svůj tým vedla do zdárného cíle. Mnohokrát Vám děkuji za Vaše praktické rady.

Romana Vidláková
team leader


Pane Jardo,
jako obvykle výborně předneseno. Perfektní navození pozitivní atmosféry. Výborný kontakt se školenými. Děkuji a těším se na další školení ve Vašem osobitém podání.

Tomáš Benc
group leader


Pane Pávku,
velice dobré vystupování lektora a výklad. Těším se a doufám v další školení s Vámi coby lektorem. Oceňuji praktický přístup.

Petr Rutsch
group leader


Vážený pane Jardo,
děkuji za Vaše semináře, opět jsem se dozvěděla spoustu věcí, které použiji v praxi. Hlavně mne zajímalo posílení motivace, tvoření týmu a používání týmové spolupráce u nás v týmech ve firmě. Děkuji.

Eva Říhová
team leader


Vážený pane Pávku,
na Vaše školení a kurzy se vždy těším. Váš nadhled a zkušenosti mne vždy upoutají natolik, že bych je mohl poslouchat neustále. Děkuji za poutavé a energeticky pozitivní školení.

Jan Odehnal
group leader


26.11.2013

Pane Jardo,
Váš seminář byl opět super. Prosím o další kurz. Na Vašich seminářích dostávám nové praktické podněty pro mou práci.

Stanislav Zaoral
mistr


Pane Jardo,
děkuji za Vaše praktické rady a pomoc při osobním a pracovním rozvoji a doufám, že bude další pokračování Vašich vynikajících seminářů. Vaše kurzy mi pomáhají při komunikaci a motivaci pracovníků v mém týmu. Dáváte důležité, praktické a dobré rady. Vilém Gerlich mistr


Pane Jardo, opět jste mně nezklamal, hodně jsem se naučila a těším se na další setkání s Vámi. Dnešní seminář mě naučil prezentovat před kolegy a naučil mě, jak vést meetingy a briefingy. Dalo mi to hodně. Děkuji.

Petra Klimková
mistr


Pane Jardo,
jen tak dále, Vaše semináře jsou poučené a mají velký přínos pro naši práci mistra. Pracujete s námi na stálém vylepšení všeho, co se nás týká, jak v osobním životě, tak v naší práci. Uvítala bych pokračování dalšího školení. Vy jako lektor jste opravdovým přínosem pro moji práci, život i osobní rozvoj.

Monika Kulatá
mistr


Vážený pane Jardo,
Vaše prezentace a seminář se mi moc líbily, těším se na další setkání s Vámi, např. při semináři Syndromu vyhoření. Děkuji.

Daniela Jurková
mistr


Pane Jardo,
pokud budu mít možnost, chtěl bych určitě pokračovat v dalších kurzech s Vámi. Děkuji Vám.

Radim Tobiáš
mistr


Vážená pane Pávku,
jako obvykle výborně podaný kurz. Vtipné a srozumitelné. Máte vynikající přístup k účastníkům. Děkuji

Roman Merta
group leader Pane Jardo, jako obvykle jste dokázal srozumitelně a zapamatovatelně předat téma kurzu a navodit správnou pozitivní atmosféru. Milan Rusek team leader


Pane Jardo,
jste velmi dobrý lektor, na Vaše školení se vždy velmi těším. Opět se bude těšit na další setkání s Vámi.

Ludmila Čálková
team leader


Zdravím Vás Jardo, opět velmi výživné, jako vždy super.

Kamil Ždímal
group leader


Pane Jardo,
opět jsem velmi spokojena. Seminář je plný zajímavých poznatků a je doplněn i praktickým cvičeným, kde lze zhodnotit sebe sama. Úžasné a zábavné zpracování doplněno brilantním výstupem. Rozhodně stojím o pokračování. Tyto semináře jsou pro mne opravdu přínosem. Opět poznání sebe sama, co dělám špatně, co dělám dobře, na co se mám zaměřit a co mohu změnit. Děkuji.

Kamila Seidlová
mistr