Ohlasy 2019

Říjen 2019

Na semináři se mi líbilo: práce v týmu, celková pozitivní nálada, velká komunikativnost všech členů semináře, spolupráce s kolegy, nové možnosti – nová témata. Rozšiřování pracovních schopností. Děkuji

Vítězslav Sršeň
předák TRL


Líbila se mi otevřená diskuse a přímost pana Pávka. Pokračujte dál ve své práci, tak, jak ji děláte.

Martin Mariaš
předák TRL


Srozumitelnost, jasná vysvětlení, rozdělení do částí a navázání na příklady z praxe spojené s diskusí všech účastníků. Příklady nevyčtené z knih, ale na základě životních zkušeností. Jsou vidět léta zkušeností a praxe. Odnáším si mnoho praktických poznatků.

Veronika Jašková
mistr


Excelentní jednička, pokud srovnávám s jinými semináři. Zažitá praxe, reálná životní zkušenost, přenositelnost do naší výrobní reality. Velké nakopnutí do mé osobní motivace ke změnám. Děláte to výborně. Děkuji.

Jiří Kohout
předák

Září 2019

Lektorovy příběhy, příklady a životní zkušenosti jsou neocenitelné. Jsem rád, že jsem mohl mít možnost se s Vámi opět setkat a doufám, že se v budoucnu ještě setkáme. Velmi kvalitní seminář a mistrný způsob výuky a projevu.

Patrik Bilaj
předák


Seminář přispěl k mému pracovnímu rozvoji a motivoval mne k zefektivnění mé práce s kolektivem spolupracovníků. Styl lektora je výborný, motivační a originální. Budu se těšit na další spolupráci.

Dobroslava Hlaváčová
předák


Lektor uváděl příklady a zkušenosti z praxe. Školení bylo dobře nastavené a udrželo člověka stále soustředěného. Přeji Vám pane Pávku, abyste pokračoval v zavedeném formátu semináře. Je vidět, že své profesi rozumíte a víte, co říkáte. Doufám, že bude ještě navazující školení.

Eva Grulichová
předák


Budu se těšit a rád se zúčastním další spolupráce s Vámi. Seminář byl velmi akční a živý. Zároveň si udržel lidskou rovinu a tvář. Děkuji.

Tomáš Nečas
mistr

Červenec 2019

Super tým, velmi příjemný a velmi zkušený lektor. Ze semináře jsem si odnesla spoustu nových poznatků, které budu aplikovat do praxe mistra. Jste super člověk a přeji Vám mnoho úspěchů ve Vaši práci.

Lucie Martišková
Předák – mistr


Kvalitně a perfektně prožitý čas. Motivace do další práce a rozvoje. Děkuji za užitečné rady do života a praktické pracovní nástroje. Přeji hodně úspěchů a dobré nálady do života.

Jana Dvořáková
Mistr


Líbil se mi přístup a přednes lektora k danému tématu. Příjemná pracovní atmosféra a možnost říct, co si myslím. Výborná komunikace a upoutání pozornosti. Dobrá práce.

Zbyněk Vraník
Vrchní mistr


Vážený pane Pávku, chci Vám poděkovat za Vaše dlouhodobé působení v naší firmě, které se projevuje viditelným zvýšení dosažené úrovně řídí práce mých podřízených a pozitivnějších komunikačních toků ve výrobních týmech. Je v zájmu mém a v zájmu celé firmy takto zkušeným člověkem s obrovskou praxí a schopností reálného pohledu na danou problematiku spolupracovat. Děkuji Vám a těším se na další spolupráci.

František Prchlík
Výrobní ředitel


Červen 2019

Vše je srozumitelně vysvětleno a doloženo příklady z praxe. Pozitivní stimuly k další práci. Příjemné vystupování lektora. Charismatický člověk. Příští setkání určitě uvítám.

Jitka Zaoralová
senior operátor


Projev pana Pávka je originální a geniální, není nikým ani ničím nahraditelný. Nejvíce chválím a oceňuji příběhy z vlastních zdrojů, na základě kterých vysvětlujete jednotlivé manažerské nástroje. Jen tak dál – absolutní originál. 100% použitelnost.

Jarmila Pencová
team leader


Jedinečná presentace lektora – charismatický člověk, excelentní vyjadřovací schopnosti, praktická zkušenost, životní zralost – absolutní špička. Prostor pro vlastní vyjádření k učební látce a následná diskuse s lektorem a jeho doporučení – zpětná vazba.

Marie Pechalová
team leader


Zase jsem se něco nového dozvěděl a mám o čem přemýšlet. Nejvíce se mi líbily životní historky a příklady z praxe lektora. Lepší, než minule pan v kravatě s projektorem a grafy. Odvádíte super práci.

Marek Snášel
team leader