Ohlasy 2016

Vy, pane Pávku, víte, o čem mluvíte. Ve fabrice jste pracoval a jako mistr jste se živil. To je Vaše největší přednost. Vaše semináře jsou pro mne uvěřitelné. Navíc jste obdařen darem řeči. Těším se na další setkání s Vámi.

Jiří Bříza
mistr


Zažil jsem seminář s lektorem, který o sobě tvrdil, že je vizionář. Také jsem byl na semináři u lektora“MBA“, který mluvil v cizích slovech a vůbec jsem nevěděl, o čem mluví. V naší firmě potřebujeme praktické a použitelné principy a nástroje. Vy jste lektor, který o sobě říká, že je obyčejný chlap z fabriky, ale tyto nástroje a principy nám dokážete poskytnout.

Jan Mlynář
vedoucí výroby


Váš projev je syrový a drsný. Ale Vaše metody jsou velmi účinné. Moc se mi líbí Vaše heslo: ZABEZPEČTE!!!

Jan Snášel
vrchní mistr


Únor 2016

Je evidentní, že disponujete manažerským potenciálem nejen pro střední management, ale i pro vyšší a top management. Jste uvěřitelný a máte velmi osobité charisma. Tím vybočujete z řady průměrných lektorů, kterých jsou dnes tucty. Budu se těšit na další setkání s Vámi.

Ing. Robert Tobiáš
technický ředitel


Nejvíce oceňuji schopnost vysvětlit danou problematiku pomocí reálných příkladů z praxe. Doba lektorů, kteří devalvovali celý vzdělávací proces tím, že byli pouhopouhými přenašeči nastudovaných informací, naštěstí skončila. Dnes má cenu pouze to, co rezonuje s praxí systému řízení. Vy, pane Pávku, tuto podmínku splňujete.

Ing. Jindřich Kaluža
výrobní ředitel


Nikdy jsem nebyl na dvoudenním semináři, který by lektor vedl z hlavy a to tak, že to mělo hlavu a patu, bylo to stručné, výstižné, svěží a hlavně praktické a použitelné v praxi. Děkuji.
Jiří Nevtípil
supervizor


Naprosto souhlasím s Vámi, že není nutné pracovat dlouho, ale efektivně. Je vidět,že co mluvíte, tak děláte. Ty dva dny s Vámi to odsýpalo. Co si odnáším? Kromě spousty zajímavých informací, také několik použitelných nástrojů a v hlavě mi zní stále Vaše: ZABEZPEČTE!!!

Richard Příkazský
supervizor


Považuji Váš lektorský přístup ke klientům za výjimečný a osobitý. Vaše osobní zkušenosti a ojedinělá praxe je cenným přínosem pro nás všechny. Velice děkuji za již třetí velmi zdařilé dvoudenní školení. Společně tak dokážeme změnit dění v naší společnosti směrem k vyšší kvalitě. Děkuji za Váš čas a těším se na další školení.

Michal Hrin
mistr


Líbí se mi jistá syrovost projevu a Vaše autentičnost. Jste uvěřitelný. Propojení teorie s praxí je velmi účinné. Použité nástroje jednoduché a stoprocentně efektivní. Máte velkou životní a pracovní zkušenost a dar řeči.

Ing. Jakub Snášel
výrobní ředitel


Přímost, praxe, efektivita školení, výtěžnost, stručnost, vše jasné. Žádné velké žvanění. Líbí se mi přístup lektora k životu a jeho snaha o zapojení všech účastníků do řešení problémů prostřednictvím týmové práce. Díky a těším se na další školení.

Ing. Petr Náklovský
vedoucí technologie


Člověk se dozví spoustu zajímavých informací a užitečných rad, které lze použít praktickou formou při vedení svého týmu. Sdělení je předáváno velmi praktickou formou s nevšedním a zajímavým výkladem.

Dušan Valenta
mistr


Vaše semináře jsou pro mne a nejen pro mne velmi zajímavé a poučné. Pane Pávku, jste velmi zkušený muž a Vaše zkušenosti zážitky spojené s reálnými příběhy z praxe jsou velmi poučné.

Petra Součková
mistr


Chci poděkovat panu Pávkovi za velice poučné školící dny. Normálně se na školení netěším, ale na Vaše školení se těším. V naší firmě se stáváte pozitivním fenoménem.

Petr Bošatský
mistr


Leden 2016

Děkuji, srozumitelné a upřímné podání výkladu během celého dvoudenního semináře. Obsah školení byl názorně ukázán na skutečných příkladech z praxe. Opět plná spokojenost. Zůstaňte svůj a jen tak dál.

Michal Vejačka
mistr


První školení, které mne po celou dobu udrželo ve střehu a bavilo mne. Výklad je dobře zapamatovatelný díky praktickým příkladům z profesní praxe a přenosu zkušeností ze života. Rád bych s Vámi zmapoval při Vaši další návštěvě svůj úsek a připravil ho na nastávající změny.

Josef Vanický
mistr


Oceňuji použití metodiky v praxi. Praktické příklady z pracovního života a uchopitelné příklady. Využití potenciálu týmu a pracovníků, osobní odpovědnost a disciplína, delegování a stanovování priorit. Dobrá práce – jen tak dál.

Roman Vejačka
vedoucí výroby


Řekl bych, že to byl nejlepší cyklus seminářů, které jsem kdy absolvoval. Jako lektor jste výjimečný, tím, že všechno učíte z hlavy a nepoužíváte žádné poznámky a přípravy. To jsem ještě u lektora neviděl. Také se mi líbilo mnoho příkladů z praxe, na základě kterých vysvětlujete jednotlivé manažerské priority. Vaše hodnoty – pozitivita, tvořivost a užitečnost mě silně oslovují. Děkuji vám.

Jan Mareš
vedoucí výroby