Ohlasy 2016

Duben 2016

Seminář byl velmi prakticky a účelně zaměřený na řešení problematiky v naší firmě. Nebylo to mlácení prázdné slámy nebo papouškovité předávání teoretických znalostí. Líbí se mi, pane Pávku, styl a vedení Vaších seminářů.Váš styl je mnohdy drsný a syrový, ale máte výsledky.

Jindřich Martinák
vedoucí údržby


Moc dobrá práce. Spojení praxe, zdravého selského rozumu (Váš termín) a odborných poznatků. Fascinující schopnost udržet pozornost posluchačů po celou dobu výuky. Seděl jsem a vůbec jsem se nenudil, velmi pozorně jsem naslouchal všemu, co jste nám říkal. Máte velice pozitivní charisma a člověk se ve Vaší přítomnosti cítí dobře.

Jan Mrázek
vedoucí výroby


Děkuji panu Pávkovi za hodně přínosné školení. celý výklad byl ucelený, systematický a srozumitelný. Hodně si vážím přenosu zkušeností jak životních, tak pracovních. Všechna témata doporučuji i ostatním spolupracovníkům na všech manažerských pozicích. Budu velmi ráda pokračovat v dalším běhu „Ligy mistrů II“.

Iva Bártů
mistr


Celá „Liga mistrů“ pro mne byla velmi přínosná. Člověk se naučí spoustu nových a užitečných věcí, které se dají použít nejen v práci, ale i v soukromém životě. Způsob vedení školení pana Pávka je bezkonkurenční. Vřele doporučuji celý systém vzdělávání i dalším pracovníkům v naší firmě a vedoucím na vyšších manažerských pozicích.

Dušan Valenta
mistr


Všech šest levelů vzdělávání zaměřené na „MANAŽERSKOU ZDATNOST“ bylo pro mne velkým přínosem. Děkuji firmě AL a zároveň firmě VZDĚLÁVÁNÍ PÁVEK a hlavně lektorovi panu Pávkovi. Naše setkání mne hodně posunulo dál a ukázalo mi správnou cestu. Rozhodně uvítám další rozvoj „MANAŽERSKÉ ZDATNOSTI II). Děkuji.

Petr Bošacký
mistr


Skvělý přístup ke školení, doporučuji nejen pro mistry, ale i pro vyšší management naší firmy. Nejvíce oceňuji používání vlastních příběhů z praxe a ze života. Jste skvělý lektor.

Josef Koudela
mistr


Z tohoto cyklu školení si odnáším velmi důležité poznatky. Doporučuji tyto semináře i našim vedoucím. Považuji Vás za nejlepšího lektora, jakého jsem zažil. Děkuji.

Vítězslav Jahoda


Velmi zajímavé povídání. Poučné příběhy. Hlavně použitelné v praxi. Parádní týmová spolupráce. Zajímaví lidé, se kterými jsem se sblížil. Tvořivá atmosféra. Jak říká pan Pávek „DOBRÁ PRÁCE“.

Lukáš Flieger
mistr


Všechny semináře „Ligy mistrů“ pro mne byly velmi prospěšné. Vzal jsem si z nich hodně praktických příkladů a pozitivních myšlenek, které hodlám zavést do své práce mistra. Všechny semináře, které jsem absolvoval vřele doporučuji svým nadřízeným.

Petr Vrážel
mistr


Dobré školení – ucelený systém vzdělávání – použiji při své práci mistra – získání jiného úhlu pohledu na motivaci a vedení týmu – praktické a reálné.

Jan Smola
mistr


1) Všech šest seminářů „Ligy mistrů“ je pro moji práci mistra přínosem.
2) Doporučuji absolvovat tento trénink mým nadřízeným, zvláště pak Motivační dovednosti a Zvládání stresu.
3) Mám zájem o pokračování „Ligy mistrů“ v dalších tématech rozvoje Manažerských dovedností ve naší firmě

Naděžda Crhánová
mistr

Březen 2016

Super dva dny. Pro mne velice přínosné. Perfektní přístup školitele. Jsem rád, že jsem se opět mohl zúčastnit. Nezbývá mi, než se těšit na další pokračování „Ligy mistrů“. Doporučuji svým nadřízeným.

David Fukal
mistr


Skvělá úroveň výkladu a presentace. Jistě využiji doporučené tréninkové metody a přednesené poznatky. Chtěl bych doporučit celý cyklus tohoto vzdělávání vyššímu managementu naší společnosti.

Jakub Sečta
mistr


Teorie nejužšího místa je skvěle použitelná pro preventivní údržbu. To je první poznatek, který si odnáším z tohoto cyklu školení. Druhý poznatek je ten, že jsem se konečně setkal s někým, kdo ví, o čem mluví. Protože problematiku údržby strojních zařízení zná ze své vlastní zkušenosti a nepapouškuje pouze prázdné fráze o TPM.

Ing. Miroslav Vavřík
vedoucí údržby


Velmi oceňuji koncepci Vašich „Škol osobnostního rozvoje“ jako logické a na sebe navazující vzdělávací levely. Také se mi líbí, že pod pojmem „manažerská zdatnost“ máte praktické užití jednoho konkrétního nástroje pro každé téma. Největší devizou pro naši společnost je, že se dají použít na řešení problematiky naší firmy.

Ing. Jiří Turek
výrobně technický ředitel


Když, pane Pávku použiji Vaši terminologii, tak se Vám podařilo rozbít mé MENTÁLNÍ VZORCE. Po každém semináři jsem se pokoušel skutečně užívat NÁSTROJE ZMĚNY a měnit svůj ALGORITMUS ŘÍZENÍ. Jde to ztěžka, ale jde to.

Richard Příkazský
supervizor


Nejvíce mě zaujala „Teorie silových polí“ aplikovaná na „Pyramidu vlivu“ s reálným cílem dosahování cílů prostřednictvím týmové práce. Pro mne velmi zajímavé a využitelné. Děkuji.

Zdeněk Smutný
supervizor


První seminář o Syndromu vyhoření, kde lektor vychází ze svého životného příběhu. Oceňuji, že mluvíte o svých životních pádech, nejen o svých životních úspěších. Vše uvěřitelné, nic nezkopírováno, nevygooglováno.

Petr Gebauer
vrchní mistr