Ohlasy 2018

Září 2018

Děkuji za opětovnou možnost nasát zase něco z Vašich znalostí a zkušeností. Vaše doporučení si beru k srdci. Líbí se mi Vaše otevřenost a praktičnost.

Josef Bezděk
mistr


Praktická a optimistická forma semináře. Zároveň velmi odborná a poučná. Pokračujte stále stejným stylem, který je velmi účinný.

Lukáš Tryner
vedoucí výrobní linky


Otevřená oboustranná komunikace o všech našich problémech souvisejících s pozicí mistra. Zůstaňte takový, jaký jste. Super seminář.

Tomáš Nečas
mistr


Velkým přínosem je velká otevřenost a naslouchání našim společným potřebám a problémům. Devizou je pozitivní přístup a optimistický náhled na život. Cením si všech rad a informací, které jsem od Vás dostala. Skvělý přístup a výklad. Děkuji.

Ilona Ciglová
mistr

Červenec 2018

Osobitý, rázný a praktický přístup lektora k dané problematice. Pozitivní je také přítomnost zástupkyně personálního oddělení. Dobrá práce – jako vždy. Těším se na další semináře.

Jiří Glet
směnový mistr


Líbily se mi praktické rady a pracovní postřehy k provedení hodnotících rozhovorů, které jsou jednoduché a zároveň funkční. Oceňuji přípravu hodnotících rozhovorů prostřednictvím videotréninku a následné zpětné vazby. Velmi poučné a zároveň zábavné provedení semináře.

Vlastimil Hrabina
manažer výtěžnosti


Hlavně se mi líbilo, jak lektor vyprávěl pravdivé příběhy z praxe. Dále mne motivoval k sebevzdělávání a pozitivnímu přístupu k práci a životu. Děkuji hlavně za motivaci k pozitivnímu přístupu k životu.

Martin Loník
montážník


Oslovily mne osobní zkušenosti lektora a příběhy ze života a praxe. Podání informací a přednes výuky bylo velmi záživné. Hlavně netlacháte teoretické nesmysly, jako ten pán před Vámi. Vy jste pro mne uvěřitelný.

Miroslav Říma
vedoucí montáží