Ohlasy 2017

Červenec 2017

Nejsilnější stránkou je propojení zkušeností s praxí a přístup k řešení problémů. To dává velmi hodnotné podněty k další práci. Super výkon. Jsem velmi spokojený.

Matěj Tvrdoň
inženýr kvality


Pane Pávku, pokračujte v tom, co děláte. Vaše práce má obrovský smysl. V dnešní době slyšet realitu je vzácné. Je rozdíl naslouchat člověku s reálnou životní zkušeností a někomu, kdo papouškuje pouze naučené fráze, které jsou v praxi naprosto nepoužitelné.

Daniel Jurečka
vedoucí výroby


Líbí se mi odborný a zároveň osobitý přístup lektora. Člověk se dozví spoustu zajímavých a použitelných věcí a přitom se nenudí. Doufám, že semináře s Vámi budou mít pokračování. Uvítal bych seminář Motivace pracovníků dělnických profesí.

David Lafit
dispečer výroby


Jasná a jednoduchá výuka. Ukázka toho, jak je důležité sestavit vyvážený tým. Neocenitelné zkušenosti z praxe, které jsou nenahraditelné. Dobře odvedená práce. Chtěl bych dále pokračovat v nastoupeném osobním rozvoji.

Michal Mrázek
mistr skladu


Chválím dobrý kolektiv a týmovou práci ve skupinách. Vidím kladně vysvětlování odborné problematika na příkladech z praxe. Metodu Dosahování cíle s využitím teorie nejužšího místa určitě využiji při své práci. Budu rád, když tato praktická školení budou pokračovat.

Pavel Malinkovič
seřizovač výpalů