Ohlasy 2017

Říjen 2017

Nejvíce se mi líbil celkový koncept seminářů. Pan Pávek nepoučoval, nekáral a nemoralizoval, ale poutavě vyprávěl a vysvětloval věci na základě svého životního příběhu a praxe. Přeji Vám hodně štěstí v životě a semináře v této podobě veďte touto formou dál.

Marcela Rybníčková
team leader


Velice příjemné překvapení. Žádné nalinkované formuláře, statistiky a naučené fráze. Výklad byl podložen reálnými zkušenostmi ze života a ke spokojenosti přispěl i výběr hotelu, wellness, jídlo a večerní posezení. Moc ráda s Vámi ve vzdělávacím procesu budu pokračovat dál.

Zdeňka Bezděková
team leader


Děkujeme panu Pávkovi za čas, který nám věnuje a práci, kterou si s námi dává. Odnáším si mnoho cenných informací pro svoji práci i život. Líbila se mi týmová práce na projektech. Hlavně se mi líbil pozitivní přístup.

Lenka Třísková
předačka


U pana Pávka se mi líbí praktický přístup, velká životní zkušenost a pozitivní lidská atmosféra. Děláte svoji práci velmi dobře. Je dobře, že svoje zkušenosti předáváte dále. Umíte to. Jen tak dál.

Jiří Glet
mistr lisovny

Září 2017

Líbila se mi práce v kolektivu, jelikož se přišlo na věci, nad kterými člověk již neuvažuje a přineslo to nové nápady. Chci Vám poděkovat za všech šest úžasných seminářů, které mi hodně daly do dalšího působení jak ve firmě, tak v životě. Moc děkuji a doufám, že se ještě uvidíme.

Lukáš Bouda
vedoucí směny


Postup, kterým lektor školí, je precizní. Svým výkladem dokáže upoutat pozornost po celou délku semináře. Máte neuvěřitelnou schopnost stmelovat lidi, kteří o sobě někdy nic nevěděli a na Vašich seminářích mají k sobě blízko.

Zbyněk Večeřa
seřizovač


Parádní práce, hlavně práce s videokamerou, která ukázala nedostatky a chyby, ze kterých se dá poučit a vyvarovat se jich. Budu rád pokračovat ve vzdělávání na další odborná témata pod vedením pana Pávka. Hlavně mě zajímá motivace pracovníků dělnických profesí. Děkuji.

Jiří Kučera
vedoucí laboratoře

Oceňuji praktické a účelné podání výkladu. Příklady z praxe a použitelnost znalostí nejen v pracovním, ale i soukromém životě. Budu velmi rád pokračovat v dalším vzdělává s panem Pávkem – Škola osobnostního rozvoje II.

Petr Dostál
dispečer výroby


Uvědomil jsem si spoustu souvislostí. Jedna z nich je ta, že JÁ bych měl být TEN, kdo dá impuls ke ZMĚNĚ. Těším se na další semináře a byl bych rád, kdybychom spolu v budoucnosti navázali užší spolupráci.

Tomáš Jansa
change leader